​Над західними країнами, особливо Францією, Німеччиною та Австралією, нависла серйозна загроза терактів з боку ісламських екстремістів

27 мая 2015
1941 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8845.jpg

Над західними країнами, особливо Францією, Німеччиною та Австралією, нависла набагато більш серйозна загроза терактів з боку ісламських екстремістів, ніж це було рік тому.

В дев'яти країнах (серед них Бельгія, Канада, Данія, Естонія, Ірландія та Норвегія) набагато збільшилися загрози терористичних нападів, що пов'язано в основному із зростаючим впливом прихильників Аль-Каїди та ісламської держави Іраку і Леванту (ІГІЛ).

З вищеназваних дев'яти країн три не так давно зазнали терористичних атак, які потрясли світ, жертвами яких стали десятки людей. У січні цього року під час паризьких терактів постраждало 17 чоловік, 12 з них були застрелені в ході нападу завербованими Аль-Каїдою братами Куаши на офіс Шарлі Хебдо.

Відразу ж після атаки на редакцію сатиричного журналу співучасник братів Куаши Амеди Кулібалі захопив супермаркет кошерних продуктів, взявши кілька людей у заручники. Під час операції по звільненню заручників загинуло чотири людини. Вже після того, як Кулібалі був ліквідований, в інтернеті з'явилося відео, на якому він присягає на вірність ІГІЛ.

Незадовго до цього чоловік, який відкрив вогонь по поліцейському патрулю, застрелив жінку — співробітницю сил правопорядку…

У грудні виходець з Ірану Харон Моніс — радикальний ісламістський проповідник, самопроголошений шейх — захопив відвідувачів кафе в центрі Сіднея. Утримуючи заручників, він наполягав на телефонній розмові з прем'єр-міністром країни Тоні Ебботтом і вимагав принести в кафе прапор радикального угруповання ІГІЛ. Потім було скоєно замах на Ларса Вілкса, шведського художника, який у 2007 році намалював карикатуру на пророка Мухаммеда, зобразивши його у вигляді собаки. під час інциденту було вбито 55-ти річного норвежця Фіна Норгаарда. Через кілька годин, той же бойовик застрелив Дана Ужана, єврея — охоронця вечірки з нагоди бат-міцва [ святкування досягнення єврейської дівчинки релігійного повноліття ].

Точно так само, як і загроза з боку ісламського тероризму, кажуть аналітики, «перестала бути немислимою» небезпека виникнення повномасштабних військових конфліктів у регіоні поблизу Росії, що випливає із збільшення РФ витрат на армію і постійних навчань, що проводяться її збройними силами.

Відзначається зниження ризику в глобальному світовому масштабі, хоча це відбувається за рахунок зниження небезпеки в невеликій кількості країн.

У двадцяти одній країні спостерігається зниження ризику тероризму і політичного насильства, самі позитивні тенденції — в Південній Америці.

Похожие статьи:

ПроисшествияВ Донецке унижтожена электростанция, электричество отсутсвует

Новости БизнесаЛеонардо Ді Капріо зіграє у фільмі про теракт на Олімпіаді

Новости в миреТеракт в Німечині - підпал офісу

Политические статьиАлексей Мельников: Произошедшее во Франции имеет российское измерение

Новости в миреВ результаті теракту в Пакистані загинули 11 поліцейських

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети