«Не оминути увагою тих, хто найбільше її потребує»

1 июня 2017
3134 просмотра Голосов: 0 Автор:Spravedlyvist Kyiv obl
article15271.jpg

Перший день літа знаменує собою Міжнародний день захисту дітей.

Це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими.

Озброївшись любов’ю та подарунками, актив Руху «Справедливість» м. Білої Церкви намагалися не оминути увагою малюків, які потребують її найбільше.


Бойові дії на сході країни, на жаль, сотні дітей зробили сиротами, сотні тисяч залишили без даху над головою, без батьківської опіки.

Саме для них сьогодні свято влаштували активісти Білоцерківської міської та районної організацій Руху Валентина Наливайченка «Справедливість» (Київщина).

Саме тому Ярослав Яременко, Олександр Козярин, Василь Пащенко, Назар Коваленко, Алла Лемешко, Сергій Пащенко, Віталій Бойко, Сергій Пишинський, Оксана Петрецька сьогодні відвідали КЗ КОР «Спеціалізований Обласний будинок дитини м.Білої Церкви».

Привезли подарунки, морозиво, солодощі та іграшки. І найголовніше — свою любов. Вихователі ж разом із діткамии влаштували гостям святковий концерт.

Активісти щойно створених організацій не роздумуючи прийняли рішення і надалі опікуватись вихованцями та підтримувати цей дитячий будинок.

Похожие статьи:

Политические статьиВалентин Наливайченко про статус кримських татар в Україні

Политические статьиНаливайченко: справа проти судді, яка затягувала процес Насірова, повинна стати показовою

Политические статьиНаливайченко: Наступний крок після безвізу - заявка на вступ до ЄС та НАТО

Политические статьиРішення про функціонування російських банків в Україні лежить на столі президента два з половиною роки

ОбществоНаливайченко: В Україні відбувається саботування подачі е-декларацій чиновниками

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети