"Інтер" можуть закрити

25 мая 2015
2482 просмотра Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article8804.jpg

Сьогодні Нацрада з питань телебачення і радіомовлення перенесла розгляд питання про продовження аналогової ліцензії «Інтера». До такого рішення членів регулятора підштовхнули виступи народних депутатів «Опозиційного блоку» і «Народного фронту».

Втім, глава Нацради Юрій Артеменко з самого початку був налаштований відкласти розгляд питання на тиждень. Свою позицію він аргументував тим, що вчора о 14:00 отримав офіційне звернення ряду депутатів «Народного фронту», в якому говорилося, що Нацрада не може продовжити аналогову ліцензію «Інтера» на мовлення 24 години на добу, оскільки канал отримував ліцензію на мовлення 20 годин на добу. А оскільки лист прийшов регулятору тільки вчора, то докладно розглянути його не вийшло — встигли, мовляв, лише підняти архіви. А для самого Артеменко новина про 24 години виявилася цілковитою несподіванкою.

Від «Народного фронту», крім Княжицького, на засіданні був присутній Сергій Висоцький — втім, він не сказав ні слова. А от Микола в черговий раз повторив сказане вчора: канал, значить, незаконно мовить на аналоговій ліцензії, ліцензія була видана на 20 годин на добу, на решту 4 години на добу має бути проведений конкурс. І взагалі, видавати національну ліцензію каналу, зареєстрованому на іноземні компанії, не можна: на думку Княжицького, їх власниками цілком можуть бути росіяни, і віддавати їм національну ліцензію зараз — дурість.

«Опозиційний блок» делегував на засідання Наталію Королевську, Юрія Мірошниченка та Юрія Павленка — їх колега і співвласник «Інтера» Сергій Льовочкін чомусь не прийшов.

Наталя розповіла про тиск, на телеканал з боку «Народного фронту» — партія, мовляв, повинна припинити маніпулювати фактами, тиснути на Нацраду, «писати дурні листи» і «влаштовувати цензуру з диктатурою». При цьому Королівська наполягала, щоб члени регулятора розглянули питання сьогодні. Мірошниченко спробував пояснити, чому перешкод для розгляду питання у Нацради немає. І взагалі, коментувати питання про власника каналу — безглуздо.

Заступник Глави Нацради Григорій Шверк попросив присутніх дати Нацраді час попрацювати і запропонував все ж розглянути питання через тиждень. А Катерина Котенко на всякий випадок зазначила, що Нацрада — незалежний орган, а тому в змозі сама приймати рішення, які вважатиме за потрібне. На тому й розійшлися.

Вирішення питання по «Інтер», нагадаю, переноситься вдруге. Вперше воно мало розглядатися 29 квітня — за день до одкровень основного власника каналу Дмитра Фірташа у Відні (подейкували, що регулятор вирішив почекати з переоформленням — до рішення суду). А раніше Нацрада підписала з телеканалом мирову, по якій зняла з «Інтера» два попередження, відкривши зелене світло для переоформлення ліцензії.

Також ходять чутки, що телеканал можуть закрити.

Похожие статьи:

Новости УкраиныУ Криму вже не показують всі українські телеканали

Новости УкраиныУ Донецьку затримали самопроголошеного губернатора

Новости в миреПрокуратура РФ не бачить підстав для закриття телеканалу Дождь

Новости БизнесаРоссийские телеканалы против американских «Discovery»

Образование и наукаAnimal Planet - не качественный американский контент

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети