Інтернет-аферист обдурив клієнтів, продаючи диво-пристрій для збільшення пенісу

12 июля 2015
2042 просмотра Голосов: 1 Автор:Валєра Мозговий
article9605.jpg

Чоловік з Малайзії, який замовив в інтернеті диво-пристрій, який, за запевненням продавця, дає 100% результат, був приголомшений, коли відкрив довгоочікувану посилку.

Варто відзначити, що продавець не збрехав — пристрій, який знаходився в коробці дійсно забезпечував миттєве збільшення чоловічого достоїнства, однак явно не так, як того очікував покупець. До приладу, який виявився звичайним збільшувальним склом, турботливий продавець доклав інструкцію з експлуатації, в якій були описані заходи безпеки при використанні. Власне, в інструкції містився лише один пункт: не використовувати при сильному сонячному світлі.

Як розповів журналістам голова Бюро скарг Малайзії, жертву інтернет-афери звуть Онг. Чоловік заплатив 480 рінггітів (близько $150) за звичайну лупу, роздрібна ціна якої не перевищує 3 рінггітів.

«Як ви можете зрозуміти, що він відчуває себе обдуреним», — говорить він.

Спустошений і збентежений клієнт прагне зберегти інкогніто, що дещо ускладнює пред'явлення звинувачень шахраєві.

За словами голови, нещасний чоловік є лише одним з багатьох, хто став жертвами такого роду шахрайства. Незадоволеним клієнтам, які хотіли б подати в суд на онлайн-злочинців, буде важко добитися справедливості у зв'язку з сумнівною природою такого роду бізнесу. Особливо це складно, якщо немає документа, що підтверджує покупку, наприклад, рахунки, так як правоохоронні органи не знають, кому пред'являти позов або де і як знайти шахрая.

Похожие статьи:

Политические статьиАлександр Туз аферист

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети