"Правий сектор" заблокував кордон із Молдовою

19 июля 2015
2404 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9720.jpg

Організація «Правий сектор» продовжує захищати кордони української держави від зовнішніх і внутрішніх ворогів. З цією метою, активісти об'єднання встановили блокпост на кордоні з Молдовою, та не дозволяють виїзд підозрілим автомобілям.

Повідомлення про те, що блокпост встановлений, опублікували в прес-службі «Правого сектора в Одеській області». Зі слів активістів стало відомо, що блокпост був встановлений для того, щоб контролювати в'їзд на територію Придністров'я (як частину Молдови), а також не допускати ввезення контрабанди.

Блокпост стоїть неподалік села Тимкове, Одеської області. Зрізу ж після нього — кордон з Придністров'ям.

Згідно з повідомленням прес-служби, працівники митниці з української сторони схвалили таку ініціативу «Правого сектору», і оголосили про те, що готові активно з ними співпрацювати.

Нагадаємо, що після кривавих подій у Мукачевому, активісти організації «правий сектор» встановили свої блокпости в багатьох регіонах країни для контролю території. «Правий сектор» продовжує охоплювати територію усієї країни, а 21 липня планують зробити Віче на Майдані Незалежності.

Пра́вий се́ктор — політична партія та громадська націоналістична організація. Виникла як громадський рух, що об'єднав активістів українських радикальних організацій, здебільшого націоналістичних та крайніх правих. Сформувався наприкінці листопада 2013 року під час зародження Євромайдану. Причиною виникнення громадського руху стало відмінне від опозиційних лідерів бачення мети Євромайдану, зокрема «Правий сектор» виступає за усунення «режиму внутрішньої окупації» та звершення української національної революції.

Похожие статьи:

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети