​Тільки за минулі вихідні до берегів Італії прибуло понад 4000 переселенців

9 июня 2015
2461 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9053.jpg

Дослідний інститут Pew Research Center (США) опублікував результати проведеного в країнах ЄС опитування населення на предмет етнічних упереджень та расизму.

В основному респондентів розпитували про їхнє ставлення до циган, євреїв, а також етнічних мусульман — вихідців з країн Африки та Близького сходу.

З'ясувалося, що найбільший відсоток людей, які сповідують етнічну ксенофобію проживає в Італії. Приміром, 86% італійців негативно ставиться до вихідців західної гілки циган — ромів, лише дев'ять чоловік із ста міг сказати про представників цієї національності щось хороше або просто нейтральне. Приблизно так само сильно не люблять циган у Франції — 60% французів оцінили циган негативно. В інших європейських країнах живуть більш доброзичливі до іноземців люди.

Автори дослідження вважають, що причиною расизму італійців і французів є неправильна міграційна політика влади цих країн.

В Італії нерідкі масові протести проти циган — остання така хвиля прокотилася по країні зовсім недавно, після того, як минулого тижня молодий ром збив на пішохідному переході відразу 8 осіб.

Не люблять в Італії і мусульман-вихідців з африканських країн. Неприязно про цих людей відгукнулися 6 з 10 громадян Італії, в той час як у Великобританії ця цифра становить лише 19%, у Франції та Німеччині 24%.

Це цілком зрозуміло, адже саме Італія стала країною, в яку масово перебираються мігранти з найбідніших країн, що тільки за минулі вихідні до берегів країни прибуло понад 4000 переселенців.

Комісія ЄС відмовляється переглядати дублінську угоду, згідно з якою біженець має право залишатися в країні, і не поспішає розподіляти квоти на розселення біженців — так що на сьогоднішній день Італії припадає майже поодинці приймати потік мігрантів, що не може не дратувати корінних італійців.

Завершує дослідження питання про ставлення до євреїв. Тут Італія (21% негативного ставлення) на другому місці після Польщі (28%). Один італієць з п'яти має деякі упередження по відношенню до євреїв, у той час як у Франції та Великобританії такі почуття живлять тільки сім чоловік із ста.

Самі італійці вважають, що у всьому винна політика влади, які фактично ставлять інтереси громадян своєї країни після інтересів приїжджих. Поки що ряд компаній і асоціацій наживається на потоці мігрантів, радикальні політики заробляють для себе політичні симпатії за рахунок різких антимігрантських закликів.

Похожие статьи:

Новости ОбществаЗростанню цін не відповідає зростання зарплат - причина незадоволення людей 2015 роком

Общество​68% американців вважають Росію недружньою країною - Gallup

Новости ОбществаВ «ДНР» патріотів Росії виявилось лише 10% - опитування

Новости ОбществаРеальні цифри втрат сил АТО в Дебальцевських подіях

Общество34% українців не хочуть в ЄС

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети