​У ніч з суботи на неділю українці переведуть годинники на годину вперед.

23 марта 2015
2803 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7912.jpg

У ніч з суботи на неділю українці переведуть годинники на годину вперед.

29 березня традиційно відбудеться перехід на літній час. В останню неділю березня о 3:00 в цілях економії електроенергії українці зобов'язані перевести свої годинники рівно на одну годину вперед.

Переведення годинників в Україні здійснюється двічі на рік. На «літній» час годинник переводять в останню неділю березня, а на «зимовий» — в кожну останню неділю жовтня. Тому, з наступних вихідних будемо спати на одну годину менше.


Варто відзначити, що свій годинник також переводять в 78 провідних країнах світу. Політику економії електроенергії підтримують в Сполучених Штатах, Канаді, більшості країн ЄС, Туреччині, Ізраїлі, Ірані. Правда, перехід на «літній» час в кожній країні здійснюється по-різному. Так, в Бразилії стрілки годинника переводять в лютому, в Намібії в квітні, в США у другу неділю березня о 2:00. Цікаво, що не у всіх американських штатах переводять годинники. Гаваї і Арізона відмовилися від використання «літнього» часу. У той же час 161 країна світу не переводить стрілки своїх годинників. Серед них — Китай, Японія, Індія, Узбекистан, Пакистан, Перу, Туніс, Філіппіни, Північна і Південна Корея.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети