"Укрпошта" пропонує писати листи підтримки для Савченко

17 марта 2015
2498 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article7806.jpg

«Укрпошта» пропонує всім жителям України взяти участь в акції підтримки українки Надії Савченко, яка знаходиться в московській в'язниці.

Про це йдеться в прес-релізі компанії, повідомляє кореспондент видання «ГОРДОН».

Компанія закликає всіх написати власноруч для Савченко листи або листівки зі словами підтримки та надіслати за адресою: 107076, г. Москва, вул. Матроська тиша, будинок 18, ФКУ СІЗО-1 УФСІН РФ.

Сестра Надії Савченко Віра розповіла, що листи зі словами підтримки мають велике значення для морального стану української льотчиці.

«У Надії дуже багато друзів, які передають їй листи. Коли Надя читає ці листи з добрими словами, у неї стає тепліше на серці, вона як би повертається додому. Дуже багато пишуть листів як з України, так і з Росії», — повідомила Віра Савченко.

16 березня стало відомо про те, що Надія Савченко відновила голодування з вимогою зміни запобіжного заходу.

Вчора українських лікарів пустили в камеру московської в'язниці, в якій міститься українська льотчиця Надія Савченко. Медики пробули у Савченко 3,5 години і, як повідомили адвокати українки, їх висновки вселяють оптимізм: незворотних змін не відбулося, а на відновлення піде кілька місяців. За словами адвоката Марка Фейгіна, лікарі настійно радили Савченко не відновлювати голодування.

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети