​Відчайдушну жорстокість продемонстрували поліцейські,у відношенні до вагітної жінки.

7 апреля 2015
2336 просмотров Голосов: 0 Автор:Діма Ждовану
article8172.jpg

Відчайдушну жорстокість продемонстрували поліцейські округу Хант, штат Техас, США, у відношенні до вагітної жінки. Місцеві правоохоронці супроводжували представників місцевої Служби захисту дітей, які мали намір провести інтерв'ю з родиною постраждалої.

Проте жінка, відкривши двері і побачивши офіцерів, попередньо попросила їх документи і не планувала відразу впускати в будинок невідомих. Але замість того, щоб задовольнити законному інтересу громадянки, ті просто заштовхали її в будинок і притиснули до кухонного столу.

Жінка перебувала на дев'ятому місяці вагітності і від удару животом об кухонний стіл відчула дикий біль.

«Я вагітна!», — кричала вона офіцерам, щоб ті відпустили її. При цьому знімальна група, яка зафіксувати мирну дискусію органів соціальної опіки та батьків, не відразу кинулася на допомогу постраждалій, проте зняла все, що відбувається.

Відео закінчується моментом атаки майбутньої матері, проте за інцидент жінку забрали до поліцейської дільниці і наступні вісім діб вона провела у виправному ізоляторі нібито за напад на поліцейських. При цьому необхідна в такому положенні медична допомога їй не надавалася.

Також повідомляється, що це вже другий за останні дні абсурдний випадок поведінки місцевих поліцейських. Раніше вони заарештували мешканця штату за те, що він вчасно не постриг газон біля свого будинку.

Похожие статьи:

ОбществоНа що орієнтуються молоді фахівці при виборі роботи

ОбществоНовий страйк у Росії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети