​Війни не буде

18 мая 2015
1966 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8687.jpg

Війни не буде. Це хороша новина.

Але є і погана. Путін не полізе на Маріуполь, Одесу, Харків і т.д. не тому, що схаменувся, злякався або боїться втрат.

А тому, що найголовніше ми зробили самі. А головним для себе, впевнений, він рахує не відкушування Криму. І не створення чорної діри ДНР / ЛНР, яка буде тепер або вічно кровоточити або навіть, здавшись після відходу росіян «добровольців», висмоктувати бюджетні гроші на відновлення. І не утилізацію свого воєнізованого націонал-патріотичного агресивного сміття, в боях з якими гинуть найкращі наші патріоти.

А головне для Путіна — це те, що бачачи хто і як управляє нашою країною, він чудово розуміє, що ніколи при них, ми не станемо роцвітаючим економічно розвиненою або хоча б економічно спроможною державою з бездефіцитним бюджетом і привабливим інвест кліматом!

Він чітко бачить, що крім риторики, нічого не змінилося, що демагогія і популізм по колишньому рулять, і ставлення до Заходу знову змінилося: від захоплення народом України, до подиву і відвертого презирства до наших клептоманів у владі, яких ми вічно вибираємо на свою голову.

І немає ніякого руху до нових стратегічних цілей, та й самі цілі не поставлені, одні декларації. Немає головного, чого чекали після Майдану, — щоденних, нехай хоч маленьких, але позитивних дзвіночків з різних фронтів — індикаторів зламу Системи. Лише одна ОЗГ змінилася на іншу і з перших же днів почалася перепродаж посад і торгівля квотами на хлібні місця.

Тому таку Україну йому вже немає сенсу завойовувати. А буде, навпаки, відведенння військ від України і від санкцій. І залишиться нам «у навантаження» озброєний до зубів антиукраїнський і розорений Донбас, куди інвесторів не загонеш навіть у далекому майбутньому. І не призведе до повалення Путіна те, чого він найбільше боявся — наш економічний ривок, реальні реформи і боротьба з казнокрадами.

Адже імітацією всього цього Кремль і сам вміє займатися. Зате не буде війни, порадіємо.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиПутін просить дозволу на введення військ на територію України

Новости ОбществаДиверсанти РФ до 9 травня планують провокації в Києві та у семи регіонах

ОбществоПутін подарував «Його Ясновельможності» Януковичу сочинську медаль

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Новости ПолитикиРада зібралася на позачергове засідання

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети