​В минулому місяці в КНР було реалізовано 1,57 млн легкових автомобілів

7 июня 2015
2381 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9020.jpg

Продажі легкових автомобілів в Китаї в травні 2015 р. збільшилися на 3,8% порівняно з тим же періодом попереднього року.

Таким чином, темпи збільшення продажів сповільнилися в порівнянні з квітневими на 6,2%.

За даними Китайської асоціації пасажирських автомобілів (China Passenger Car Associataion, CPCA), в минулому місяці в країні було реалізовано 1,57 млн легкових автомобілів.

Як заявив глава CPCA Цуй Дуншу, травневі темпи зростання стали рекордно слабкими для цього місяця.

За його словами, уповільнення темпів збільшення продажів автомобілів пов'язано з тим, що потенційні покупці відкладають придбання машин, вважаючи за краще вкладати кошти в зростаючий фондовий ринок КНР.

«Фондовий ринок є насосом, який викачує всі гроші, — заявив Цуй Дуншу. — Люди не купують автомобілі незалежно від того, наскільки істотними є знижки. Люди хочуть вкладати свої кошти в акції».

З січня по травень цього року продажі автомобілів у КНР збільшилися на 10,6% порівняно з тим же періодом 2014 р. до 8,46 млн машин.

У CPCA відзначають зростання попиту на автомобілі китайських і японських компаній. Так, Honda Motor Co. реалізувала продажі в КНР в травні на 32%, Toyota Motor Co. — на 13%, Great Wall Motor Co. — на 26%, Geely Automobile Holdings Ltd. — на 25%.

Тим часом продажі General Motors в Китаї знизилися в травні на 4%, незважаючи на зниження американським автовиробником цін на 40 своїх моделей, що продаються в країні.

Похожие статьи:

Новости в миреMade in China с замбийским привкусом

Новости в миреВ Гонконге в парламент прошли демократы

Новости о ЗдоровьеКитай назвав головний спосіб інфікування коронавірусом

IT-ТехнологииApple News заблоковано в КНР

Автомобильные новости​Toyota відкликає по всьому світу рекордні 7 мільйонів авто

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети