Із зони АТО досі тікають люди

13 ноября 2015
1337 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11037.jpg

З третього по десятого листопада в регіональних штабах ГСЧС України було зареєстровано три тисячі дев'ятсот вісімнадцять внутрішньо переміщених осіб, з них чотириста сімдесят п'ять дітей, дві тисячі двісті шістьдесят сім інвалідів, а також осіб похилого віку. Повідомляє про це прес-служба ГСЧС України. Відзначається, що найбільше ВПЛ було розміщено в таких областях: Луганській — двісті тридцять чотири тисячі п'ятсот вісімдесят чоловік. З них вісімнадцять тисяч двадцять сім дітей, сто вісімдесят три тисячі сімсот вісімдесят інвалідів, а також літніх людей.

 

У Харківській області двісті тисяч чотириста дві людини. З них двадцяти три тисячі триста п'ятьдесят три дитини, сто тридцять одна тисяча шістсот тридцять шість інвалідів, а також літніх людей.

У Донецькій області сто одинадцять тисяч сто три людини. З них двадцять одна тисяча чотириста сорок-три дитини, сорок чотири тисячі сімсот п'ятьдесят один інвалід і літня людина.

Місцеві органи виконавчої влади постійно шукають приміщення, які придатні для розміщення переселенців. Визначено в даний час сімсот вісім об'єктів різних форм власності, в них можливе розміщення одинадцять тисяч сімсот вісімдесят ВПЛ. Побудовані спеціальні містечка для переселенців з мобільним житлом. 

Похожие статьи:

ОбществоПереселенці їдуть в Запоріжжя

ОбществоДе ж будуть жити переселенці

ОбществоЯк ООН допоможе переселенцям?

ОбществоПереселенці отримають по 300 доларів фінансової допомоги

Политические статьиПроцедура отримання пенсій мешканцями Донбасу має бути спрощена, - Людмила Денісова

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети