​Життя - час великих цінностей

20 июня 2015
3228 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9249.jpg

Життя містить в собі багато цінного, і якщо ми вмудряємося нічого в ньому не знайти, винні ми, а не життя.

Ф. Скотт Фіцджеральд.

Є дві людини, одна встає зранку, п'є каву і сідає за автомобіль, а бак пустий. Ловить таксі, і вже з запізненням 15 хвилин їде на нелюбиму роботу. Злий начальник другий день не видає зарплату, і чоловік розмишляє: «Що подарувати матері на її 60-ліття?» Людина, стомлена від роботи, приходить додому, включає телевізор (людина років 65, в середньому віддає 9 років на перегляд телевізора) і нарікає на проведений день. Інший приклад, чоловік — сліпий, живе в двокімнатній квартирі, їсть здорову їжу. У нього є дівчина, їй він віддає все своє життя. Вони гуляють в парку, веселяться, беруть все, що можна з життя, а найголовніше заробляють гроші на дорогу операцію по відновленню зору.

Люди часто вбивають в свою підсвідомість: якщо все погано, так буде продовжуватися до кінця їхніх днів, навіть якщо буде крапля щастя, то тільки на момент. Але ж цієї краплі має вистачити, просто треба вміти нею скористатись, і добиватися ще і ще море щастя.

Потрібно експериментувати з життям — стане цікавіше. Коли чекаєш чогось час йде, як черепаха, коли тобі добре — як тигр біжить, а в реальному однаково. Багато хто шукає виправдання до будь-якої дрібниці, коли треба діяти, треба шукати щось!

Діана Ферштей

Похожие статьи:

ОбществоЯк виїхати з Луганську?

IT-ТехнологииВ Росії заборонять Вікіпедію

Продукты питанияТри смачні страви, які можна приготувати за невеликий проміжок часу

ОбществоЧому Україна переходить на зимовий час?

ОбществоВ ніч з 30 червня на 1 липня всі світові служби часу зупинять стрілки своїх еталонів на мить

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети