​Життя - час великих цінностей

20 июня 2015
3038 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9249.jpg

Життя містить в собі багато цінного, і якщо ми вмудряємося нічого в ньому не знайти, винні ми, а не життя.

Ф. Скотт Фіцджеральд.

Є дві людини, одна встає зранку, п'є каву і сідає за автомобіль, а бак пустий. Ловить таксі, і вже з запізненням 15 хвилин їде на нелюбиму роботу. Злий начальник другий день не видає зарплату, і чоловік розмишляє: «Що подарувати матері на її 60-ліття?» Людина, стомлена від роботи, приходить додому, включає телевізор (людина років 65, в середньому віддає 9 років на перегляд телевізора) і нарікає на проведений день. Інший приклад, чоловік — сліпий, живе в двокімнатній квартирі, їсть здорову їжу. У нього є дівчина, їй він віддає все своє життя. Вони гуляють в парку, веселяться, беруть все, що можна з життя, а найголовніше заробляють гроші на дорогу операцію по відновленню зору.

Люди часто вбивають в свою підсвідомість: якщо все погано, так буде продовжуватися до кінця їхніх днів, навіть якщо буде крапля щастя, то тільки на момент. Але ж цієї краплі має вистачити, просто треба вміти нею скористатись, і добиватися ще і ще море щастя.

Потрібно експериментувати з життям — стане цікавіше. Коли чекаєш чогось час йде, як черепаха, коли тобі добре — як тигр біжить, а в реальному однаково. Багато хто шукає виправдання до будь-якої дрібниці, коли треба діяти, треба шукати щось!

Діана Ферштей

Похожие статьи:

ОбществоЯк виїхати з Луганську?

IT-ТехнологииВ Росії заборонять Вікіпедію

ОбществоВ ніч з 30 червня на 1 липня всі світові служби часу зупинять стрілки своїх еталонів на мить

Продукты питанияТри смачні страви, які можна приготувати за невеликий проміжок часу

ОбществоЧому Україна переходить на зимовий час?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети