10 листопада - Всесвітній день молоді

10 ноября 2015
3172 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10987.jpg

Рівно 70 років тому було засновано Всесвітній день молоді.

Він вважається інтернаціональним, але неофіційним святом молодих людей з усіх держав.

Рішення про святкування Дня молоді було прийнято приблизно через пару місяців після закінчення війни, і дата для святкування, 10 листопада, була вибрана не випадково.


З 29 жовтня 1945 року в Лондоні проходила Всесвітня конференція молоді, і день її закінчення прийнято вважати міжнародним святом. Кілька десятиліть свято вважалося «комуністичним» — воно проходило під гаслами «згуртування молоді проти імперіалізму», «боротьба за соціальні та економічні права молодих людей».

СРСР відігравав важливу роль в організації всіх заходів, приурочених до свята, однак після розпаду Радянського Союзу і поразки комуністів у Східній Європі Всесвітній день молоді практично перестали відзначати.

Свято почали відроджувати тільки кілька років тому. Зараз у світі створено центр молодіжного руху, куди входять представники різних національностей і релігій, різних політичних поглядів і переконань.

Представники організації ведуть активну боротьбу проти фашизму, колоніалізму і расизму. Організація ВФДМ часто проводить різні фестивалі, проте наймасштабнішим став захід, проведений у Празі 68 років тому. Тоді на фестиваль з'їхалися сімнадцять тисяч учасників. Студенти України сьогодні будуть святкувати — день молоді, багато клубів вже підготували програми-розваги на вечір.

Похожие статьи:

Туризм и путешествияДе українці зустрічатимуть новий рік?

ОбществоСімферополь святкує 9 травня

Здоровье и медицинаЯк правильно вживати алкоголь на святах?

НедвижимостьЯк в Україні отримати молодіжний кредит?

Общество29 червня - день молоді

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети