13-річного транссексуала не хочуть прийняти в школу

28 июня 2015
2842 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9394.jpg

У минулому році 13-річна Рейчел Пепе була відома серед її вчителів і однокласників, як Брайан Пепе, але деякий час тому хлопчик при підтримці своєї матері змінив стать. Мати стверджує, що тепер Рейчел набагато щасливіша, ніж раніше.

«В минулому році, коли вона ходила в школу як Брайан, їй було дуже важко: вона виходила з шкільного автобуса зі сльозами на очах, оскільки постійно відчувала стрес через невідповідність своєї статі, — розповіла мати дівчинки, Анджела Пітерс. — У неї розвинулася депресія, до якої приєдналися судоми і панічні атаки. Вона спала протягом 17-20 годин і відмовлялася повертатися в школу. Вона приховувала своє горе, але я, як і кожна мати, розуміла, що з нею щось не так».

За словами самої Рейчел, вона і сама довго не могла пояснити почуття, які охопили її.

«Я, звичайно, відчувала, що зі мною відбувається щось не так, як ніби мені чогось не вистачає, — зізнається вона. — І тільки нещодавно я нарешті зрозуміла, що хочу бути дівчинкою на ім'я Рейчел. Просто це ім'я мені підходить».

Однак радість за розуміння матері і зміни статі затьмарило керівництво середньої школи міста Міддлтон (штат Массачусетс), яке заявило, що відвідування навчального закладу 13-річною дівчинкою можливо тільки в тому випадку, якщо вона буде одягатися і вести себе як Брайан, оскільки в школі не передбачено жодних зручностей для таких учнів, і її не можна прийняти як Рейчел.

Відмова керівництва школи викликало обурення матері, і вона встала на захист своєї дитини, відмовившись дотримуватися вимог і представляти свою дочку як Брайана.

«Вони сказали, що не можуть називати її Рейчел, так як в свідоцтві про народження вона вказана, як Брайан. Крім того, вони вказали, що вона порушить співвідношення хлопчиків і дівчаток. Але я не можу відправити її назад в школу як хлопчика, оскільки в такому випадку вона буде ізольована від решти учнів, діти почнуть залякувати її, а це значить, що депресія та судоми повернуться, — пояснила своє рішення Анджела Пітерс. — Я запропонувала шкільній раді дозволити їй відвідувати ванну в кабінеті медсестри, але вони відхилили пропозицію».

Похожие статьи:

Происшествия​В американській школі 20 осіб отримали ножові поранення

Новости КиеваРазрешили принимать детей без прививок в садики и школы

Новости в миреУ США під час шкільних змагань з баскетболу пролунали постріли

Новости ОбществаВспомним школьные годы

Новости УкраиныКурс із військової підготовки запроваджено у школах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети