140-кілограмова дівчина стала "Міс Америкою"

30 июня 2015
5017 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9422.jpg

23-річна Вікторія Крістенсен завжди захоплювалася дівчатами, яких вона бачила по телевізору, зокрема, учасницями конкурсу краси «Міс Америка», а її сестра, не має проблем із зайвою вагою, регулярно отримувала регіональні нагороди на конкурсах краси.

Зрештою, 140-кілограмова Вікторія набралася сміливості і вирішила йти за своєю мрією, причому пишні форми їй в цьому нітрохи не завадили. Дівчина взяла участь у конкурсі краси «Міс Америка Плюс», створений і проводиться спеціально для повних дівчат. І, незважаючи на те, що виграти національний титул їй не вдалося, Вікторія була нагороджена титулом «Міс Юта Америка Плюс 2015».

«Я дивилася конкурс „Міс Америка“, як дитина і хотіла бути однією з тих дівчат. Я зрозуміла, що я ніколи не зможу схуднути досить для участі в конкурсі, тому рік за роком я спостерігала за конкурсом по телевізору. У школі мене зазвичай називали „жирною“. Найгіршим прізвиськом було „сміттєвоз“, бо люди думали, що я їм дуже багато, — розповідає Вікторія. — Мої прекрасні сестри, які на 10 та 16 років старші за мене, як я пам'ятаю, брали участь у кількох місцевих парадах і я бачила їх в красивих сукнях і люди махали їм. І я пам'ятаю, як я хотіла бути на їх місці».

В один прекрасний день Вікторія побачила на Facebook інтерв'ю з переможницею конкурсу «Міс Америка Плюс 2014».

"І тут я зрозуміла, що у мене є шанс здійснити свою мрію, — каже дівчина. — Можливо, я б не взяла участі в конкурсі, але мій дивний чоловік Фред наполягав, щоб я продовжувала. Він дійсно хотів, щоб я зробила це. «Міс Америка Плюс» змінила моє життя і допомогла мені побачити, що жінка повинна бути жінкою. Конкурс перетворив мене з дівчини в жінку і дав мені сили, щоб прийняти себе. Я не виграла перший приз, але це був мій перший конкурс і я збираюся брати участь в ньому ще в найближчі пару років".

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаПричини дитячого ожиріння

Здоровье и медицинаПроблема ожиріння в США зараз актуальна, як ніколи

Здоровье и медицинаФаст-фуд може призвести до запалення мозку

Продукты питанияАмериканці починають боротись із ожирінням

Здоровье и медицина​Нюхові здібності пов'язані з будовою тіла людини

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети