29 червня - день молоді

29 июня 2015
2484 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9419.jpg

Щороку в останню неділю червня в Україні відзначається День молоді.

Це свято санкціоноване Указом Президента нашої країни ще в 1994 році.

Цього року святкові заходи випадають на 29 червня.

В Україні у наш час створено понад ста двадцяти п'яти всеукраїнських, а також більше чотирьох тисяч місцевих молодіжних і дитячих організацій. Вони спрямовані на те, щоб зацікавити молодь, щоб зайняти їх дозвілля, зробити більш цікавим їх життя.

Питаннями сім'ї та дітей, а також молоді займається Міністерство України у справах сім'ї, молоді та спорту. Це Міністерство втілює в життя самі різноманітні Державні соціальні програми, які допомагають краще розвиватися молодіжній політиці.

Цей день відзначається весело й урочисто. Проводяться зустрічі, концерти та інші цікаві заходи. Крім того, цей день є приводом, щоб задуматися над тим, як краще реалізувати свій потенціал молоді для того, щоб створити більш благополучне життя і для себе, і для своєї майбутньої сім'ї. І звичайно, якщо молодь буде добре жити, то це дуже добре вплине на становище у всій країні.

Молодь — це майбутнє країни. І потрібно зробити все для того, щоб для молодих людей були створені всі умови для хорошого життя. Саме від них залежить, яке майбутнє чекає на всю країну.

Похожие статьи:

ОбществоСімферополь святкує 9 травня

Образование и наукаПравославне Різдво - чому святкуємо 7 січня, а не 25 грудня?

Здоровье и медицинаЯк правильно вживати алкоголь на святах?

Общество10 листопада - Всесвітній день молоді

Туризм и путешествияДе українці зустрічатимуть новий рік?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети