30 млн росіян переїдуть на Далекий Схід

24 июля 2015
1929 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9800.jpg

Близько 30 млн громадян Росії готові переїхати на Далекий Схід на постійне місце проживання у разі безкоштовного надання земельних ділянок.

«Безкоштовне надання землі — це потужний потенціал освоєння наших Східних територій та кардинального — майже в шість разів — збільшення чисельності населення, з 6,4 млн до 36 млн осіб», — сказав міністр з розвитку Далекого Сходу Олександр Галушка. За його словами, за отриманими цифрам, серед бажаючих переїхати в регіон в 1,5 рази більше молоді.

У Росії в п'ятницю починається публічне обговорення законопроекту про безкоштовне надання землі на Далекому Сході.

Як повідомили в прес-службі Мінрозвитку, 28% опитаних росіян хотіли б вести на отриманому ділянці самостійне господарство, 19% стали б фермерами, а у 16% основна зацікавленість в отриманні землі на Далекому Сході пов'язана з можливістю змінити місце проживання.

Законопроект передбачає можливість отримати в регіоні ділянку в один гектар будь-якому громадянину РФ спочатку в безоплатне користування на п'ять років, потім у власність безкоштовно, «якщо земельна ділянка використовувався для здійснення будь-яких видів діяльності, не забороненої російським законодавством». У разі невикористання земля вилучається. Іноземцям земля надаватися не буде. Ділянки пропонуються виділяти за спрощеним порядком, без проведення кадастрових робіт, що значно спростить для людей процедуру їх отримання.

Оформити землю можна буде не виходячи з дому через Інтернет. Демоверсія буде презентована на початку вересня на першому Східному економічному форумі у Владивостоці.

На думку Галушки, «законопроект про надання землі громадянам РФ укладається в загальну логіку прискореного розвитку Далекого Сходу».

Похожие статьи:

Скандал​Росіяни придумали псевдоукраїнського лікаря, який поширює дезу в мережі (ФОТО)

ПроисшествияРосіяни замінували газопровід в Криму

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Новости Украины​Держприкордонслужба лише за добу не пропустила більше 80 росіян

Новости в мире​Будь-який іноземець може стати громадянином Росії

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети