34% українців не хочуть в ЄС

7 октября 2015
1585 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10555.jpg

Більшість громадян України абсолютно солідарні з проєвропейським напрямком зовнішньої політики держави. Згідно з соціологічним опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології, якби референдум про членство України в якомусь з геополітичних товариств пройшов у вересні, то за вступ до Європейського союзу проголосували б 46% українців, а проти такого рішення висловилися б — 34%.

При цьому, 13% опитаних ще не зробили свій вибір, а біля 7% — не прийшли б на такий референдум.

Відзначу, що за вступ до Митного союзу віддали б свої голоси 18% українців, а 58% висловилися б проти, 12% не визначилися і 12% не відвідали б такий референдум.

Соціологи звертають увагу на той факт, що в порівнянні з груднем минулого року кількість тих, хто виступає за членство в ЄС знизилося на 7% (з 53% до 46%). При цьому пропорційно зросла кількість які не схвалюють вступу до ЄС, — з 24% у грудні 2014 року до 30% минулого місяця.

У той же час, ставлення до входження в Митний союз в українців не змінилося.

Відзначимо, процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом повністю завершений в 22 країнах-членах ЄС. Наближається до завершення ратифікація в Бельгії, Італії, Нідерландах і Чехії. При цьому, Кіпр і Греція ще навіть не приступали до розгляду цього питання.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети