34% українців не хочуть в ЄС

7 октября 2015
1534 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10555.jpg

Більшість громадян України абсолютно солідарні з проєвропейським напрямком зовнішньої політики держави. Згідно з соціологічним опитуванням, проведеним Київським міжнародним інститутом соціології, якби референдум про членство України в якомусь з геополітичних товариств пройшов у вересні, то за вступ до Європейського союзу проголосували б 46% українців, а проти такого рішення висловилися б — 34%.

При цьому, 13% опитаних ще не зробили свій вибір, а біля 7% — не прийшли б на такий референдум.

Відзначу, що за вступ до Митного союзу віддали б свої голоси 18% українців, а 58% висловилися б проти, 12% не визначилися і 12% не відвідали б такий референдум.

Соціологи звертають увагу на той факт, що в порівнянні з груднем минулого року кількість тих, хто виступає за членство в ЄС знизилося на 7% (з 53% до 46%). При цьому пропорційно зросла кількість які не схвалюють вступу до ЄС, — з 24% у грудні 2014 року до 30% минулого місяця.

У той же час, ставлення до входження в Митний союз в українців не змінилося.

Відзначимо, процес ратифікації Угоди про асоціацію між Україною та Європейським союзом повністю завершений в 22 країнах-членах ЄС. Наближається до завершення ратифікація в Бельгії, Італії, Нідерландах і Чехії. При цьому, Кіпр і Греція ще навіть не приступали до розгляду цього питання.

Похожие статьи:

Новости ПолитикиУряд США розглянув проект про допомогу Україні

Новости УкраиныМосква виділить Києву другий транш лише після погашення боргу за газ

СтатьиЩо потрібно мати на випадок війни.

НовостиСкільки відсотків українців готові віддати Крим Росії?

Новости СпортаСьогоднішні виступи українців на Олімпіаді-2014 в Сочі

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети