7 заповідей для успішного пошуку роботи

6 апреля 2015
4387 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8159.jpg

1. Список бажань

Заведи блокнот, в якому письмово сформулюй по пунктах всі очікування і важливі для тебе моменти майбутньої роботи: посада, рівень заробітної плати, режим і графік роботи, бонуси. Першим запиши той пункт, який для тебе найбільш важливий, останнім — найменш важливий.Потрібно максимально докладно і повно описати роботу своєї мрії. По-перше, це дозволить тобі при пошуку відразу звертати увагу на важливі для тебе моменти, а на співбесіді ти завжди зможеш впевнено відповісти, чому ти хочеш працювати на цій посаді і саме в цій компанії.

2. Список вимог

Якщо ти розумієш, що для отримання бажаної роботи, тобі необхідно ще вчитися, не втрачай часу. Склади список справ і приступай. В інтернеті зараз безліч безкоштовних онлайн курсів від вивчення англійської до правил оформлення сайтів. Якщо є можливість, запишись на курси і не шкодуй коштів. Самоосвіта дуже важливо на шляху до мрії.

3. Резюме

Резюме має бути складено грамотно, перевір уважно. Після того, як будеш впевнений в тому, що все написано правильно, відправ комусь на перевірку. Свіжим поглядом завжди можна побачити недоліки або помилки.Супровідний лист — ідеальний помічник, який відрізнить твоє резюме від сотень інших. Напиши його з урахуванням вимог, описаних в вакансії, на яку претендуєш і постарайся коротко розповісти про свої найсильніші сторони. З цього листа повинно бути зрозуміло, чому ти і ця робота створені одне для одного.І створи для роботи офіційну електронну адресу. Якщо твій логін схожий на kotik777 або baby1809 — це погана ідея.

4. Активний пошук

Крім сайтів з працевлаштування зараз дуже актуальними каналами пошуку роботи стають соціальні мережі. Якщо ти точно знаєш, в якій компанії хочеш працювати, буде корисно підписатися на їх сторінку в соцмережах і бути в курсі новин та вакансій. Також в соціальних мережах зараз активно набирають популярність групи з пошуку роботи, в яких тобі теж буде корисно переглядати інформацію, в них же можна розмістити запит про те, яку вакансію ти шукаєш.

5. Подзвони

Дуже часто менеджери з підбору персоналу одночасно працюють над закриттям декількох вакансій. Кандидатів так багато, що всіх детально розглянути дуже складно. Якщо ти точно знаєш, що хочеш працювати в цій компанії, подзвони. Дізнайся, чи отримали твого листа і чи можливо призначили співбесіду. Не забувай про ввічливість, перше враження відіграє велику роль. Навіть якщо тебе відразу ж не запросять на співбесіду, шанси, що твоє резюме помітять, однозначно зростуть.

6. Цікався

Перед співбесідою обов'язково поцікався інформацією про компанію. Тобі варто знати, куди ти йдеш і чого можна очікувати. Для компанії це теж свого роду співбесіда, якщо ти йдеш до мрії, варто упевнитися, що це саме те, чого ти чекаєш. Ввічливо уточни всі моменти, які тебе цікавлять, щоб прийняти вірне рішення.

7. Посміхайся

Посмішка має бути у розпорядженні. Але крім іншого тобі варто пам'ятати, що будь-яка співбесіда для тебе — досвід. Навіть якщо щось піде не так, це прекрасний спосіб проаналізувати, зробити висновки і йти далі. Якщо не вийде з першого разу, це просто означає, що у тебе з'являється можливість стати ще краще. Мрії збуваються, вір!

Похожие статьи:

Бизнес-технологии5 причин не купляти б/у автомобіль

ЭкономикаЯк заощадити на бензині

Здоровье и медицинаЯк ніколи не хворіти?!

Комментарии (1)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети