Акція вшанування жертв революції у Кракові, Польща.

26 января 2014
6346 просмотров Голосов: 1 Автор:
article3312.jpg

26.01.2014р. Українці, що проживають у польському місті Краків, зібрались біля меморіалу пам’яті жертв Голодомору, що знаходиться біля Українського Греко-Католицького храму. Це місце стало символічним для учасників акції, оскільки два місяці назад, коли починався Євромайдан в Україні, саме на цьому місці зібрались активісти для підтримки та прояву солідарності з тими, хто на Майдані. Тоді всі виступи супроводжувались аплодисментами, та більш піднесеним настроєм. Сьогодні ж, жалобою та мовчанням.

Все почалось з Святої Літургії у Греко-Католицькому храмі Воздвиження Чесного Хреста, під час якої, лунали молитви за мир в Україні. Акція біля меморіалу жертв Голодомору, почалась хвилиною мовчання за вбитих, та закатованих. Потім зачитали імена вбитих, та те, як вони померли. Так само, виступила Голова об’єднання Українців в Кракові, та представниця польського народу. Всі говорили про стурбованість, та підтримку України у цій важкій боротьбі. Були процитовані слова Данте: «Найгірші місця пекла дістануться тим, хто в часи великих потрясінь залишався байдужим».

Всі бажаючі запалили свічки пам’яті біля фотографій невинно вбитих. Закінчилась акція національним гімном України, який було співати, як ніколи важко. Сльози навертались на очі, особливо під час слів «Душу й тіло ми положим за нашу свободу». Панувала не тільки атмосфера трауру, та журби, але і бажання боротись, за майбутнє.

Також активісти збирають гроші, та теплі речі для того, щоб передати їх в Київ, потребуючим.

Борітеся — побороте! © Т.Г. Шевченко.

(Фото Юлія Тарнавська)

Похожие статьи:

Политические статьиТретій Майдан розпочався уже сьогодні

Политические статьиКаркання напасті

Новости ПолитикиОлександр Габішев пішком з Якутська до Москви "спровокував" революцію в Бурятії

Политические статьиВся правда про Одесскую ОПГ

ОбществоМосковський Майдан: "враг" нє пройдьот! (ВІДЕО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk