Алла Пугачова змінила імідж

22 декабря 2015
2027 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11429.jpg

Шанувальники Алли Пугачової знають про одну особливість Примадонни: з дитинства королева сцени страждає незвичайною алергією на яскраві кольори. Саме тому "жінка, яка співає" так любить свою візитну картку — чорні балахони.

Кілька років тому Алла Борисівна розповіла журналістам, що в яскравому одязі їй настільки некомфортно, що часом непритомності не уникнути.

— Дуже багато звертають увагу на те, що я часто ношу чорний одяг. Це почалося ще в юності, мене одяг яскравого кольору міг довести до непритомності, — в одному з давніх інтерв'ю зізналася Алла Пугачова. -Пам'ятаю, Мама купить щось яскраве, я походжу по кімнаті, і, мало не в обморок падаючи, сідаю на диван… Любов до чорного одягу у мене досі залишилась.

Нещодавно шанувальники сфотографували зірку під час шопінгу в одному зі столичних бутиків. На Аллі Пугачовій замість звичного чорного балахона був піджак червоного кольору.

 

Фанати Пугачової тут же зійшлися на думці, мовляв, мабуть, ставши знову мамою, Алла Борисівна позбулася фобії, яка турбувала її протягом багатьох років.

— Сцена Мене лікує, а діти — молодять! — В одному з інтерв'ю зізналася Алла Пугачева.- Мені пощастило — я живу з чоловіком, який любить мене таку, якою я є. Я дуже щаслива з Максимом. Мені дуже добре поруч з цією людиною. Максим — дивовижна людина.

Похожие статьи:

ОбществоСША боїться Північної Кореї

Новости БизнесаЯк подолати страх в бізнесі?

ОбществоАлла Пугачова підтримує Україну

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети