Американцеві дали 18 років в'язниці за публікації інтимних фото жінок в інтернеті

4 апреля 2015
3317 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8125.jpg

Суд у Сан-Дієго засудив Кевіна Боллаерта (Kevin Bollaert) до 18 років тюремного ув'язнення за публікацію понад 10 тисяч інтимних фотографій жінок на сайті revenge porn — ресурсі, на якому другі половинки викладають знімки своїх колишніх з метою шантажу або помсти після розриву відносин. Про це повідомляє NBC. Боллаерт визнаний винним у розкраданні персональних даних.

Також підсудний повинен буде виплатити 10 тисяч доларів компенсацій.

Винний викладав інтимні фото своїх жертв на сайті YouGotPosted.com. Пости з фотографіями жінок також мали посилання на їх акаунти в соціальних мережах.

Крім того, після публікацій Боллаерт вимагав від потерпілих через другий сайт ChangeMyReputation.com, яким він володів, суми в розмірі від 300 до 350 доларів за видалення компрометуючих знімків.

Дана справа вважається першою у своєму роді в США, а Каліфорнія — першим штатом, де суд притягнув до відповідальності будь-кого за публікацію зневажливих фотографій в мережі.

Згідно із законодавством штату Каліфорнія, де проходило розгляд, кому-небудь забороняється публікувати інтимні фотографії онлайн після розриву відносин. Подібне карається штрафом 1000 доларів або тюремним ув'язненням на термін до 6 місяців.

У березні 2015 року соцмережа Twitter заборонила викладати на своїй платформі інтимні фотографії або відеозаписи, відомі як revenge porn. Крім того, в недавно уточнених «Нормах спільноти» Facebook також говориться, що соцмережа видаляє фото і відео, які «показують інциденти сексуального насильства, а також зображення, розміщені на знак помсти чи без дозволу людей, які на них присутні».

Похожие статьи:

ОбществоКомунізм залишився в головах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети