Американська пенсіонерка здійснила свою мрію

27 октября 2015
1367 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10787.jpg

Олів Хорелл з Каліфорнії, США, здійснила свою мрію і побувала в офісі компанії Google. Мрію всього свого життя вона втілила завдяки проекту «Таємне бажання». Про це повідомляють американські ЗМІ.

Жінка все життя мріяла працювати інженером, але доля розпорядилася інакше. І ось зараз, в 97 років, вона змогла подивитися, як працює найбільша компанія.

У США працює організація, яка займається тим, що допомагає американським пенсіонерам виконати їхні заповітні мрії. Ось і Олів, звернувшись в цю компанію, змогла прогулялася по кампусу компанії, безкоштовно пообідала в кафе, прокаталася на безпілотному автомобілі та подивилася презентації продуктів від команди Translate.

ЗМІ повідомляють, що Олів виросла в будинку, в якому не було ні електрики, ні водопроводу. Її батько працював інженером і в дитинстві вона цікавилася різними технологіями. На жаль Олів, батько відрадив її вчитись на інженера.

«Сьогодні я отримала справжній досвід. Дитинство я провела в маленькому двокімнатному будинку в крихітному містечку в Монтані. Я пам'ятаю, як їздила на коні і старій машині. У нас не було електрики », — згадує Олів.

Похожие статьи:

Женский разделЯк не думати про зраду в шлюбі?

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети