Анджеліна Джолі хворіє на анорексію

2 июля 2015
3678 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9459.jpg

Анджеліна Джолі, захопившись підрахунком щоденних калорій, схоже, перебуває на межі анорексії. Свій денний раціон вона обмежує 600 калоріями, в той час як норма становить 1300 калорій в день для дорослої людини.


За словами неофіційного джерела, близького до сім'ї Анджеліні Джолі, звичайний раціон Анджеліни складається зі злаків, «приправлених» парою ложок кокосового молока на сніданок. Обіду немає зовсім, а на вечерю один біфштекс. Вона думає це красиво?

У всіх на вустах не так давно пройшла церемонія Оскара, де Анджеліна Джолі і її, виставлена в розріз розкішна сукня, вразила всіх.
Образ був прекрасним, вишукане чорне плаття, біла шкіра, але ось ніжка була виставлена з штучністю. Вона б говорила—подивіться, я така гарна, повірте в мою ідеальну фігуру!.. Але всі помітили хворобливу худорлявість Джолі, Практично, артистка виглядає виснаженою. Дійшло навіть до того, що американські лікарі з екранів реаліті — шоу застерігають жінок приймати зовнішність Джолі за зразок. Безперечно, Анджеліна красива жінка, але худорба її має не здоровий вигляд.

Анджеліна Джолі забороняє дещо і дітям, наприклад, слухати Ріанну. Контроль поширюється на всі їхні музичні гаджети
І це дивує, адже знаменита пара Джолі-Пітт відома своїми ліберальними поглядами. Однак, у методах виховання своїх шістьох дітей вони, як ми впевнилися, не вдаються до авторитарного впливу.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети