Apple впровадить в американські школи новий предмет

12 декабря 2015
3110 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11333.jpg

 

 Конкурувати з Google в освітній сфері за допомогою дешевизни пристроїв Apple, не планує.

Про це Тім Кук розповів в інтерв'ю для BuzzFeed під час відвідування нью-йоркського майстер-класу з програмування. Деякі вважають, що більш доступні за ціною ноутбуки Chromebook просто «знищуть» Apple на цьому ринку, оскільки вони дешевші і оснащені апаратною клавіатурою, яка необхідна вчителям у проведенні деяких тестів. За словами Кука, головна мета в роботі з освітнім ринком — це забезпечення викладачів і студентів якісними гаджетами, інструментами для розвитку творчості та вміння взаємодіяти. Ipad і Mac, багатофункціональні продукти, які вирішують безліч завдань, якраз і є такими інструментами. Вибір на користь продукції Google школи роблять не тільки через її вартості, але через зміни в освітньому курсі.

Нововведення орієнтують навчальний процес в першу чергу на оцінку знань. А для проведення тестів лептопи Chromebook — те, що треба.

Тім Кук непохитний у вирішенні неухильно слідувати поставленої мети. У Apple, є досвід обслуговування освітньої сфери, накопичений десятиліттями. Саме тому продукція компанії, орієнтована на шкільний ринок, вважається оптимальними інструментами для класу або аудиторії. В ефективності Ipad в навчанні молоді журналісти з BuzzFeed переконалися особисто, відвідавши майстер-клас. Під час уроку в Apple Store у Верхньому Іст-Сайді школярі з гарлемської школи з відкритими ротами слухали викладача, який розповідав їм про основи програмування.

Урок виявився тематичним, з прив'язкою до «Зоряних війн», що ще сильніше підігрівало інтерес до теми. Тім Кук навіть сказав дітям: «Мову програмування потрібно вчити, вона так само важлива, як і англійська». Взагалі Apple, вже давно подумує, як би перетворити програмування в один з основних шкільних предметів. (До слова, ця стратегія чудово поєднується з планом по масовому впровадженню в школи Ipad і Mac в якості освітніх інструментів.)

Кук вважає, що, якщо діти зацікавляться програмуванням і захочуть вивчати його офіційно в школі, то системі доведеться поступитися.

Похожие статьи:

Новости НаукиВ Україні заборонили батьківські комітети у школах

Новости в миреУ Брюсселі проводять АТО! Усі школи закрито!

Новости ОбществаЗвернення Громадської Ради освітян і науковців України до колег Сходу та Півдня України

Новости НаукиЯкі нововведення в школах почнуть діяти з 1 вересня?

ОбществоЧому не вчать в російських школах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети