Армія РФ не витримає будь-якої війни!

31 марта 2015
2531 просмотр Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8058.jpg

Російська армія не готова не тільки до великомасштабної війни, але не витримає і локальних бойових дій із Заходом. Саме тому, впевнений політолог, Путін вдається до «контрпродуктивної демонстрації свого ядерного потенціалу».

Відомий політолог Збігнєв Бжезинський упевнений, що російська армія не готова не тільки до великомасштабної війни, але не витримає і локальних бойових дій із Заходом. Саме тому, впевнений політолог, Путін вдається до «контрпродуктивною демонстрації свого ядерного потенціалу».

Поставки зброї в Україні можуть бути використані Білим домом як фактор для випередження подальших просувань агресії президента РФ Володимира Путіна.

Про це заявив колишній радник президента США Джиммі Картера, відомий політолог Збігнєв Бжезінський, пише «Укрінформ».

«Ми повинні зробити це простим способом — попередити Москву про відновлення з її боку бойових дій. Що, наприклад, при наступі на Маріуполь і інші важливі міста, Сполучені Штати не будуть мати іншого вибору, як забезпечити оборонним озброєнням українські сили для їх захисту », — заявив експерт.

За його словами, це можна зробити в тому числі із залученням союзників США по НАТО, які готові це зробити.

Крім того, експерт переконаний, що в нинішній ситуації Захід повинен зміцнити санкції проти російської економіки і застосувати секторальні обмеження.

Бжезинський і раніше закликав надати Україні зброю для захисту суверенітету в протистоянні з Москвою. Він також зазначав, що без санкцій Заходу проти РФ Україна могла б втратити незалежність.

Похожие статьи:

Новости в мире​У НАТО засумнівалися у своїх можливостях захистити країни Балтії від вторгнення Росії

Общество​68% американців вважають Росію недружньою країною - Gallup

ОбществоОлігархи тікають з Росії

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети