Авіакомпанія Air France допустила грубу помилку

4 августа 2015
2412 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9977.jpg

На географічній карті світу, яку авіакомпанія Air France пропонує на своїх рейсах, відсутній Ізраїль.

Про це написав один з пасажирів, який виклав фотографію карти на сторінку проізраїльської організації «Будь з нами» (Stand With Us) в соціальній мережі Facebook.

Інші підписники групи також почали викладати свої фото на підтвердження того, що на карту Air France нанесені лише Західний берег і сектор Газа.

У листі до генерального директора авіакомпанії Фредеріка Гаги директор департаменту міжнародних зв'язків Центру Симон Візенталь Шимон Семюельс зазначив, що на англо- і франкомовних картах, які Air France пропонує пасажирам рейсу Нью-Йорк — Париж, відсутні Ізраїль і Тель-Авів.

«Нас запитують, чи підтримує Air France кампанію по делегітимізації єврейської держави« Бойкот, виведення інвестицій та санкції »(Бойкот, Відчуження і Санкції), буквально стерши його з карти?», — Говориться в листі.

Прес-служба авіакомпанії принесла вибачення і заявила, що глибоко шкодує через цей інцидент. Вона зазначила, що Ізраїль не відобразився через масштаб карти і проблеми з візуалізацією, які вже вирішені.

У 2009 році авіакомпанія British Midland International Airlines, яка є «дочкою» British Airways, також списала відсутність Ізраїлю на своїх картах на технічну помилку.

Похожие статьи:

Политические статьиРосія вимагає від Франції грошей

Новости в мире​Франсуа Олланд заборонив міністрам користуватися мобільними телефонами

Политические статьиТерористичні контрзаходи по санкціях Заходу

Новости в миреПід Ла-Маншем зупинили рух

Новости УкраиныУкраїна звернулася з проханням цілодобово стежити за ситуацією в Криму

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети