Багаті чоловіки не шукають собі бідних дівчат

26 июня 2015
5827 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article9354.jpg

В індустріально розвинених країнах жінки і чоловіки все частіше поєднуються шлюбом за своїм рівнем. Мезальянс зустрічається тепер набагато рідше. Відтепер чоловіки найчастіше шукають жінок з таким соціальним статусом і доходом, як і у них, внаслідок чого в суспільстві зростає соціальна нерівність. Багаті стають ще багатшими, а бідні ще біднішими.

Попелюшки відходять у минуле, тому що багаті чоловіки шукають собі дружину за рівнем!

Всього півстоліття тому в країнах золотого мільярда існував стійкий стереотип: успішний лікар бере в дружини медичну сестру, а керівник фірми одружується на своїй секретарці. Такі часи, не кажучи вже про голлівудську казку про Попелюшку — Pretty Woman, красуню, яка вийшла заміж за мільйонера, давно минули.

Найновіші дослідження показують, що дипломовані і забезпечені чоловіки все частіше шукають партнерку, у якої був би аналогічний рівень освіти і найчастіше дохід. В даний час, скажімо, лікар шукає лікаря в більшій мірі, ніж це відбувалося ще півстоліття тому.

Коли три десятиліття тому Урсула Плассер (Ursula Plasser) познайомилася з Фердінандом, вона працювала вихователькою, а він був підприємцем, мав пристойний дохід. Спочатку вона стала гувернанткою в родині Фердінанда й дбала про його численних дітей, прижитих від різних жінок. Не пройшло і трьох років, як закохані одружилися. На сайті журналу Spiegel, у якого ми запозичили цю любовну історію, повідомляється, що колишня гувернантка Урсула зробила з часом непогану кар'єру у фірмі, в якій працює її чоловік Фердінанд і народила йому трьох дітей.

З вересня 1984 року Урсула носить прізвище Пієх (Piëch), а з 2012 року є членом наглядової ради автомобільної компанії «Фольксваген». Зазначимо, що Фердінанд Пієх не просто голова наглядової ради концернів Volkswagen AG і MAN SE, але й онук по материнській лінії засновника штутгартської автомобільної фірми «Порше» Фердінанда Порше (Ferdinand Porsche).

Похожие статьи:

ОбществоВ Ефіопії знайшли чоловіка, якому 160 років

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

Женский разделЯк запрограмувати чоловіка?

ОбществоЯк зберегти ваші стосунки?

Женский разделЯк підкорити чоловіка?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети