Багато британців не довіряють правоохоронцям

1 июня 2015
3064 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8931.jpg

Поліція англійського графства Дарем переконує громадян довіряти правоохоронцям. Розміщена в соціальних мережах та ЗМІ публікація, яка закликає батьків привчити дітей звертатися за допомогою до поліцейських, викликала неоднозначну реакцію в суспільстві. Багато британців не довіряють правоохоронцям. На думку представника організації «Група спостереження за вуличними обшуками» Кена Хайндза, соціальна реклама в даному випадку — марна трата грошей.

Поліцейські англійського графства Дарем втомилися від того, що ними лякають дітей. Поліція графства запустила кампанію в ЗМІ, в якій закликає батьків не загрожувати своїм дітям, що їх забере поліцейський, якщо ті не будуть їх слухатися. Батьків просять навпаки привчати дітей звертатися до правоохоронців правопорядку, якщо вони потрапили у біду.

Заклик поліцейських був безумовно почутий через вихідні цю рекламу у соцмережі Facebook подивилися більше 3-х мільйонів чоловік. Втім, реакція була неоднозначною. Загальну увагу привернув зображений на плакаті красень-поліцейський – багато користувачів висловили непереборне бажання кинутися йому назустріч у разі небезпеки. Однак були і ті, хто не зрозумів цей заклик, заявляючи, що хотіли б, щоб до поліцейських їх діти зверталися в саму останню чергу.

Дехто припустив, що найкраща рекламна акція для поліції Великобританії – це не затримувати людей без вагомої причини. І подібні звинувачення, можливо, не позбавлені підстави.

Минулого тижня на сайті YouTube був опублікований відеоролик, автор якого стверджує, що на нього напали поліцейські. За його словами, поліцейські звернулися до нього як до свідка щодо інциденту, який трапився раніше. Потім, однак, вони вибили у нього з рук телефон, схопили його, і вдарили. В результаті інциденту підлітку навіть зламали ніс.

Подібні випадки лише зміцнюють негативний образ поліцейських Великобританії. У 2014 році за підсумками півторарічного дослідження було складено звіт, який потім заслухали в парламенті. У ньому повідомлялося, що молоді люди відчувають до поліції глибоку недовіру. Більш того, багато хто вважає, що правоохоронці всіляко принижують їх, замість того щоб захищати. В результаті діти і молоді люди бояться поліції.

«Враховуючи те, як вели себе варти правопорядку в деяких містах Англії, це невдала ідея. Населення і поліція не довіряють один одному. Тому така реклама – гроші на вітер. Розумніше було б витратити їх на встановлення контакту з молодими людьми на вулицях. А вони тільки обшукують їх, — розповідає Кен Хайндз. — Імідж поліції постраждав катастрофічно. І не тільки ЗМІ вплинули на це. Зауважте, яку заяву зробив міністр внутрішніх справ — він повідомив, що поліція вже занадто довго зловживає повноваженнями, проводячи обшуки на вулиці».

Похожие статьи:

Новости в мире​Поліція Південної Кореї заплатить $500 тисяч за відомості про власника затонулого порома «Сєволь»

ОбществоСША: Расизм повертається. Темношкірого хлопця заарештували за гру в баскетбол

ОбществоПоліцейський у США розстріляв собаку

IT-ТехнологииПоліція Нью-Йорка тестує у роботі окуляри «Google Glass»

Общество​Чорношкірі США оголосили поліцію сучасним Ку-клукс-кланом

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети