Барак Обама зраджував дружині із Beyonce

22 мая 2015
2527 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article8764.jpg

Французький фотограф (а також за сумісництвом журналіст) Паскаль Ростен стверджує — Барак Обама зраджує своїй дружині з Бейонсе. Журналіст упевнений — те, що стало явним для обмеженого кола осіб, незабаром стане явним для решти світу.

Інформація про можливий роман з'явилася у всіх французьких ЗМІ. За твердженням журналіста, незабаром про роман такого роду напишуть не менше авторитетні видання, ніж Washington Post. Ростен є хорошим другом колишньої першої леді Валері Тріервейлер. На його думку, про відносини на найвищому рівні незабаром заговорить не тільки вся країна, але і весь світ. Представники співачки, навпаки, заявляють, що подібні заяви — ніщо інше як марення, висмоктане з пальця.

Такого роду сміливі заяви зовсім не безпідставні. У 2013 році весь світ став свідком охолодження у відносинах в сім'ї глави США. Обама повівся просто огидно, і не де — небудь, а в ПАР на похоронах Нельсона Мандели. Результат не змусив себе чекати. Його дружина Мішель Обама страшно образилась. Однак в роман Барака Обами і Бейонсе вірять не всі. Багато хто думає, що співачка зовсім і не підозрює, що говорять про неї і про її «відносини» з президентом США жовті газетки. Як стверджують не менш достовірні джерела, співачка раніше закохана в свого чоловіка, Зи Джея.

Дружба між сім'ями переросла в роман Барака Обами і Бейонсе? Відповісти на це питання дуже складно. Дійсно, сім'ї Картер і Обама дружать досить давно. Барак не раз зізнавався, що захоплюється талановитою співачкою. Нещодавно Бейонсе була навіть запрошена Мішель в Білий дім на день народження. Навряд чи перша леді Америки покликала б свою суперницю на свій день народження. З іншого боку, не менш авторитетні джерела стверджують, що таким чином Мішель і Бейонсе не хотіли влаштовувати скандал і «витягувати» брудну білизну назовні.

Похожие статьи:

Новости в мире​Американська NASA зупинила співробітництво із Роскосмосом через Крим

ОбществоЗ фільму про Іісуса вирізали «Сатану», схожого на Обаму

Новости ПолитикиСША готують Україні фінансові санкції

Новости СпортаСША заявляють про існування конкретних загроз, спрямованих проти Олімпіади в Сочі

Новости ПолитикиОбама підтримав українців у своєму виступі перед Конгресом

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети