Батько 20 років тримав дітей у неволі

6 января 2015
7879 просмотров Голосов: 0 Автор:Pavel Nek
article6624.jpg

Незважаючи на той факт, що у нашій країні вже досить давно закінчилися часи рабовласників, знаходяться люди, які перетворюють навіть власних дітей на ув’язнених та фактично рабів.

Нещодавно видання «Факти на коментарі» розповіло читачам жахливу історії двох дівчат із села Терни Лубенського району Полтавської області, яких власний батько тримав в ув’язненні майже два десятки років.

«Все почалося після того, як у Тернах закрили початкову школу, — розповідає сільський голова Олександра Шумейко. — Дівчата якраз закінчили перший клас, і оскільки вони не справлялися із загальноосвітньою програмою, їх повинні були оформити до Лубенської спеціальну школу-інтернат. Однак мама близнят Лілія з цим не погодилася, заявивши, що буде сама вчити дочок писати і читати. Щоправда вона незабаром запила-загуляла, а потім і зовсім пішла з дому, залишивши дітей на чоловіка. Спочатку люди їх жаліли. Хто пиріжків занесе, хто яблук, хто картоплі… Батько дівчаток ні за городом, ні за садом не доглядав. З міського звалища жив. Згодом він перестав людей до себе пускати, а донькам заборонив на вулиці показуватися. Думаю, тому, щоб вони нікому не скаржилися на батька.

За словами Інни та Ліни (саме так звуть дівчат), кожен день їхній так званий «тато» виходив з дому та закривав їх зовні на замок та засув. Вони одного разу пробували вилізти з хатини через вікно, щоб погуляти, але проріз виявився занадто вузьким.

За останній майже два десятки років до дівчат у гості окрім собаки Сери ніхто не приходив…

З часом діти звикли до такого стану і вважали це нормою, протестувати не намагалися. Спали сестри у своїй кімнаті на саморобних дерев'яних ліжках. Їжі найчастіше чекали цілий день. Їли в основному картоплю, найбільше любили смажену на олії. До неї зазвичай додавалася цибулю. Іноді варили борщ або суп. За кухаря був тато, хоча Ліна теж вміє куховарити. Однак після того, як стеля в кухні обвалилася, а сталося це досить давно, стояти біля плити в холод стало болісно.

06s24 Dochki2 kопіювати

— Коли дівчат привезли до нас, шкіра у них була майже фіолетовою, вони, здавалося, світилися наскрізь, — згадує головний лікар психіатричної лікарні «Снітино» Лариса Сухопарова. — Обидві в якихось безформних чоловічих светрах та брюках, в потоптаному взуття… Поміряли тиск — сорок на сімдесят. Від слабкості бідолах аж хитало з боку в бік. У перші дні буквально накидалися на їжу. Гадаю, тільки в лікарні сестрички вперше спробували розсольник, котлети, вінегрет… Наші співробітники завалили їх солодощами. Але спочатку дівчинки цукерок не їли, а складали — вони не звикли до такого ласощів.

Ось такі справи, на жаль, трапляються інколи у нашій державі. Сподіваємося, що в останнє.

Похожие статьи:

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

Новости ОбществаУкраїнські діти теж будуть мати паспорти для виїзду за кордон

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk