BBC може збанкрутувати

22 мая 2015
1899 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8748.jpg

Приблизно тисяча британських сімей щодня відмовляються платити податок на телебачення, який становить £ 145 на рік. Багато обґрунтовують це тим, що у них вдома вже немає телевізора — його замінив інтернет і сервіс з безкоштовним доступом до передач у записі. Це негативно позначається на бюджеті корпорації BBC, який формується за рахунок такого податку.

За півтора року півмільйона сімей у Великобританії вже відмовилися платити податок на телебачення, який становить £ 145 (близько 5 тисяч гривень) на рік. Вони заявляють, що не мають вдома телевізора. А телепередачі BBC дивляться не в прямому ефірі, а в записі, через спеціальний сервіс або через інтернет-мовлення.

Як зазначає видання, корпорація BBC через це втрачає відчутну частину свого прибутку. Щорічно бюджет BBC недоотримує з кишень британців майже £ 73 млн (близько 2.3 млрд гривень).

Раніше BBC вже повідомляла про те, що компанія щорічно зазнає збитків у розмірі близько £ 200 млн через те, що британці навчилися обходити обов'язкові до оплати телевізійні збори.

«Ми неодноразово заявляли, що ліцензійні збори повинні бути переглянуті, щоб з'явилася можливість включити туди тих, хто дивиться ТБ в записі. Ми обговоримо, як це краще зробити, щоб знайти дійсно гідне застосування грошам наших телеглядачів », — наводить The Daily Mail слова представника BBC.

За даними видання, тільки в 2012 році 155 тисяч осіб були визнані винними в ухиленні від сплати телевізійного податку. 51 чоловік потрапив за це порушення у в'язницю.

Похожие статьи:

Новости БизнесаРоссийские телеканалы против американских «Discovery»

Новости в миреПрокуратура РФ не бачить підстав для закриття телеканалу Дождь

Новости УкраиныУ Криму вже не показують всі українські телеканали

Новости УкраиныУ Донецьку затримали самопроголошеного губернатора

Образование и наукаAnimal Planet - не качественный американский контент

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети