Бездомні тварини з Донбасу «біжать» на Дніпропетровщину

19 апреля 2015
4729 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8343.jpg

Не тільки люди, але і тварини тікають із зони бойових дій. Вони також шукають притулок на мирній території. Кошлатих переселенців ще з літа минулого року стала приймати і Дніпропетровщина. Вивозять і прилаштовують в хороші руки кішок і собак волонтери досі. Чи багато ще залишилося тварин на сході, і як живуть у нас ті, кого вже врятували.

Щеня Нейтон народився на блокпосту під Донецьком. Звідти його вивезли волонтери і вже в нашому місті собаку усиновила Валентина. Жінка сама переселенка, до Дніпропетровська разом з родиною вона переїхала взимку.

Нейтона волонтерам передав з блокпоста боєць Санчес. Нам пощастило зустрітися з ним, коли солдат на кілька днів прийшов у відпустку. Він розповів, що зараз з бійцями на їхні позиції живе ще 15 цуценят. Навіть показує їх на відео. Хлопці діляться з ними останньою їжею і навіть беруть до себе спати. І все було б добре, якби тільки малюки розуміли — на війні бешкетувати не можна.

Волонтер Ольга їздить в зону бойових дій по два-три рази на тиждень. Каже, бездомних тварин спочатку було дуже багато. Кого кинули господарі, хто і до цього не мав житла, або вже народився на вулиці. Найчастіше вони залишають зруйновані міста чи села і йдуть туди, де є життя. А це — блокпости та інші місця дислокації солдатів.

Багато кудлатих бездомних і зараз бігає вулицями Донецька. Про це говорять місцеві. Волонтери обіцяють, що і надалі будуть продовжувати допомагати тваринам зі сходу.

Похожие статьи:

ОбществоУ Тбілісі загинуло більше 300 тварин із зоопарку

Здоровье и медицина​До чого сняться тварини?

Здоровье и медицинаДомашні тварини лікують безліч хвороб

ОбществоТварини теж люблять самогубство

ОбществоНайдорожчі подарунки, які робили власники своїм домашнім улюбленцям

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети