Бойовики "ІДІЛ" можуть атакувати кораблі

22 ноября 2015
1476 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article11142.jpg

Представники британської влади заявляють про те, що бойовики "Ісламської Держави" можуть переключити свою терористичну діяльність на пороми і пасажирські кораблі.

Про це повідомило британське видання Telegrаph.

Після кривавих терактів в Парижі, вся Європа прийняла необхідні заходи з безпеки, щоб захистити своє населення від терористичних атак. Це стосується всіх громадських місць: кафе, ресторанів, стадіонів, готелів та інше.

Однак, пороми і кораблі залишаються найбільш вразливим місцем і міжнародні терористи з легкістю можуть перемкнутися на них.

 

Автомобільний транспорт ніколи не проходив ретельної перевірки після того, як потрапляв на борт порома. Завдяки подібній необережності, терористи можуть підірвати корабель або із зброєю потрапити через канал Ла Манш на-територію Великобританії.

 

Крім цього, бойовики ІДІЛ можуть зробити на поромі все що завгодно, так як у них буде велика кількість часу в запасі до того моменту, як на місце події прибудуть силовики і рятувальники.

Похожие статьи:

ПроисшествияРосійські військові затопили ще один корабель біля входу в Донузлав

Происшествия​В результаті атаки на військову частину в Маріуполі загинули три людини

Здоровье и медицинаЗ стін лабораторій просочились комахи-"вбивці", здатні заразити нас смертельними вірусами або викликати необоротну мутацію

ПроисшествияУ Криму захоплені штаби прикордонних військ - Держприкордонслужба України

ПроисшествияКорабель що перевозив авто сів на мілину

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети