Бойовики ІГІЛ продають жінок за пачку сигарет

9 июня 2015
5635 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9062.jpg

Комітет ООН з проблем сексуального та домашнього насильства наводить сумні дані про викрадення неповнолітніх дівчаток бойовиками ІГІЛ в Сирії, Лівані, Йорданії та Іраку. Спецпосланець місії Організації Зайнаб Бангура побувала в таборах для біженців в цих країнах, а також у їх сховищах на сирійсько-турецькому кордоні і вислухала історії багатьох постраждалих, деяким з яких вдалося втекти з полону бойовиків.

Дівчата розповіли, що на невільничих ринках продавали «всього за пачку сигарет» кожну. Однак перед цим вони проходили дуже суворий «кастинг» у бойовиків, які обирали найкрасивіших і невинних дівчат і продавали їх багатим іноземним клієнтам — в такому випадку «живий товар» коштував від сотні до тисячі доларів.

Бангура зазначила, що бойовики залучають клієнтів на ринках твердженнями про те, що ці дівчата чекають своїх обранців і готові до весілля. Однак доля проданих жінок майже ніколи такою не виявляється — вони піддаються насильству і можуть бути вбиті за заперечення нового «господаря».

Представник ООН почула від однієї з колишніх бранців жахливі історії про те, що викрадених великими групами замикають в одному приміщення з бойовиками, де ті омивають їх і влаштовують їм перевірку на невинність, при цьому сковуючи їх ланцюгами, позбавляючи можливості втечі.

«Так вони вирішують, скільки ми коштуємо», — розповідає одна з жертв, яка була продана одному з лідерів ІГІЛ, 50-річному шейху в 15-річному віці.

Постраждала розповіла про те, що привівши її додому, зловмисник показав їй пістолет і палицю і попросив вибрати. Дівчина вибрала пістолет, воліючи вмерти відразу, ніж пережити насильство і бути вбитою.

«Я купив тебе не для того, щоб ти відразу себе вбила»,- заявив їй тиран перед зґвалтуванням.

Похожие статьи:

Новости Украины​СБУ перехопила розмову терористів з московськими кураторами: «Малюйте, що за ДНР 100%» (ВІДЕО 18+)

Новости Политики​Донецькі терористи працюють за кримським сценарієм

Новости Украины​Спецпідрозділ « Ягуар» знищив понад 50 бойовиків (ВІДЕО)

Новости ПолитикиУ Слов'янську на сході України захоплений райвідділ міліції. МВС вислало спецназ

Новости Украины​Луганські сепаратисти прийняли «конституцію» і обрали «голову» псевдореспубліки

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети