Бред Пітт та Анджеліна Джолі розлучаються

26 июня 2015
21131 просмотр Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article9356.jpg

Преса в США злякалася не на жарт, з'явилася інформація, що багатодітна парочка Бред Пітт — Джолі — на межі розлучення, причому ініціатором виступає Піт, який незадоволений поведінкою дружини і звинувачує її в сімейному розладі.Як зазначив актор, йому не подобається, що дружина виступає в їхній родині лідером, бере на себе відповідальність і все намагається взяти під контроль. Втомившись від такого тиску, актор хоче на волю, пишуть ЗМІ.

Бред Пітт вже готує документи до розлучення, а Джолі поки мовчить.

Варто відзначити, що Джолі стала свого часу каменем спотикання у відносинах Пітта з Дженніфер Еністон. Багато пліткарів вважають, що через початок роману з Джолі Бред тоді розлучився з актрисою. А в січні 2006 року з'явилася новина про те, що у Анджеліни буде дитина від Бреда. У серпні минулого року пара влаштувала пишне весілля, Всього у Анджеліни і Бреда шестеро дітей, троє рідних, решта приймальні.

Раніше ЗМІ писали про те, що, за повідомленнями друзів знаменитості, актор Бред Пітт має «подвійну» орієнтацію. Одне ЗМІ в США випустило матеріал, в якому йшлося про бісексуальність 51-річного актора. Неназване джерело видання повідомило, що сімейна пара Пітта і Джолі практикує вільні відносини, дозволяючи одне одному мати зв'язки на стороні. І нібито Бред Пітт використовує цю можливість для зустрічей з чоловіками.

Похожие статьи:

ОбществоАнджеліна Джолі помирає?

IT-ТехнологииFacebook допоможе людям справлятись з болем від розставання з коханою людиною

Женский раздел​Не всі відносини закінчуються шлюбом. Бувають і розставання, і важкі переживання

ОбществоАнджеліна Джолі хворіє на анорексію

Женский разделЖінки частіше за чоловіків подають на розлучення

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети