Британка вийшла заміж за... саму себе!

28 июня 2015
2753 просмотра Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9392.jpg

Якщо ви ситі по горло безуспішними спробами зав'язати стосунки, то вам, мабуть, варто зв'язати себе узами шлюбу з людиною, яка буде поруч до кінця ваших днів. Саме так вчинила самотня мешканка Лондона Грейс Гедлер, яка вийшла заміж за… саму себе!

За словами британки, ідея зробити пропозицію руки і серця самій собі прийшла їй в голову під час прослуховування композиції "Ізабель" ісландської співачки Бьорк.

«Я добре пам'ятаю той момент. Мені було 18 років і я вивчала мистецтво перформансу, коли почула цей рядок у пісні Бьорк: „Мене звуть Ізабель, я одружена з самою собою“. З того дня в моїй голові постійно крутилася ця пісня», — розповіла Грейс.

Після шести років, присвячених особистісному розвитку з допомогою медитацій, дівчина прийшла до висновку, що вона прийняла правильне рішення і повідомила рідним про намір повести себе до вівтаря і подарувати самій собі золоті прикраси. Грейс каже, що її близькі спокійно сприйняли цю звістку.

«Коли я сказала своїй сім'ї і друзям, що планую піти до вівтаря в компанії самої себе, то бабуся сказала: „О, Грейс, ти завжди знайдеш щось новеньке“. Мої батьки теж відреагували спокійно. Вони звикли до моєї дикої природи, тому помітили: „Поки ти щаслива, нам теж добре“. Друзі теж підтримали мене, хоча деякі помітили, що це трішки самозакохано. Але я відчувала себе абсолютно комфортно, а тому не надала значення їх словам», — згадує Гедлер.

На незвичайне весілля завітало 50 гостей, що сильно здивувало наречену та нареченого в одній особі.

«Коли я побачила так багато народу, то навіть розгубилася, адже очікувала побачити не більше 20 осіб», — зізнається британка.

Грейс вимовила традиційні клятви, а на завершення церемонії поцілувала своє відображення в дзеркалі.

«Мій новий статус подарував мені прекрасні відчуття — я відчуваю, що все встало на свої місця. Тепер я спокійна і упевнена в собі. Але це не означає, що я не розглядаю ідею вийти заміж за когось іншого», — підсумувала дівчина.

Похожие статьи:

Новости в мире​У Лондоні представили новий офіційний портрет британської королеви Єлизавети II

Новости БизнесаЦіна золота в Лондоні сягла максимального значення за шість тижнів

Новости в мире​У Лондоні представили найдорожчу у світі пампушку

Туризм и путешествияТуристические достопримечательности Лондона

Новости ПреступностиЗатримана мешканка Маріуполя, яка модерувала 500 антиукраїнських груп у соціальних мережах

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети