Cелфі - серйозна хвороба

16 июля 2015
4621 просмотр Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9671.jpg

Медики в усьому світі закликають вважати звичку робити селфі психічним розладом. А експерти розповідають, в яких випадках любов до селфі перестає бути просто забавою і сигналить про наявні проблеми з психікою у людини.

Зокрема, на думку психолога Артура Гараганова, є три етапи селф-манії, які є ступенями до психічного розладу. На першому етапі людина щодня робить до трьох своїх знімків, однак не завжди вважає за потрібне викладати їх в інтернет. На другому етапі вона також робить приблизно по три знімки в день, але їх опублікування в Мережі для нього стає вже обов'язковим процесом.

Якщо ж шанувальник селфі досягає третього етапу, це говорить про серйозні порушення психіки. Подібне відбувається, коли людина щодня викладає в мережу більше шести своїх знімків. Така пристрасть є симптомом залежності від відгуків та «лайків» на адресу фото.

— При цьому люди втрачають почуття обережності і готові на все, щоб зробити незвичайний знімок, і таким чином підняти свою самооцінку через реакцію інших користувачів інтернету, — пояснив експерт.

Залежність від селфі сприяє розвитку неврозу і навіть більше патологічно глибокого стану — психозу, підкреслюють психіатри. Не отримуючи порції схвалення людина відчуває власну неповноцінність, у зв'язку з чим може здійснювати неадекватні вчинки, демонструвати специфічні реакції (підвищену дратівливість, озлобленість, або навпаки, пригніченість). Таким людям потрібна психологічна допомога, проте самі вони цього не розуміють і все більше відчувають нав'язливе бажання фотографуватися і викладати фото в Мережу.

Похожие статьи:

Здоровье и медицинаДивна хвороба, яка заважає жити

Здоровье и медицинаВчені можуть визначити рак за слиною

Здоровье и медицинаТим хто хворів на Еболу заборонено займатись сексом

Здоровье и медицинаНародилась дівчинка з велетенським язиком

Здоровье и медицинаВчені зробили мишу прозорою

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети