Чи дочекаємось брезентових рукавиць від СпортЛенду?

14 июня 2015
1896 просмотров Голосов: 0 Автор:Александр Сизонов
article9152.jpg

Війна, що точиться на сході України, недаремно названа гібридною. Усі ресурси задіяні захопником — військові, технічні, фінансові, економічні, політичні, людські. Війна йде не лише у Широкіно та Пісках. Кабінети ООН, зали фондових бірж, редакції газет – всі ці місця стали місцями боїв війни, розв’язаної Росією.

Але, як відомо, страшний ворог не зовнішній. Ти його бачиш, знаєш що від нього очікувати.

Страшний ворог внутрішній. Він непримітний, наносить свої удари підло, приховано.

На жаль, в Україні багато внутрішніх ворогів. Починаючи від згвалтованих совком бабусь, які з криками «расія пріді» кидались під українські танки. І закінчуючи свідомою агентурою ворога, запроданцями, які за ФСБ-шні гроші організовують теракти, підривають волонтерські пункти, вбивають українських активістів.

Але є такі, котрих ми на перший погляд, ворогами не розрізняємо. Це російські виробники товарів та послуг, які вдало прикидаються іноземцями. Тут ми маємо «італійських виробників» взуття з Ростову та «англійських модельєрів» з Іркутська, «індійських» виробників чаю з Хабаровська та «бразильських» кавових майстрів з Новгорода.

Схема проста: російські фірми купують (найчастіше у китайців) товар, наліпляють на нього лейбл з «іноземним брендом», і успішно продають його в Україні.

Така схема діє вже багато років. Адже всім відомо, що найкраще взуття – з Італії, одяг – з Британії, а найкраща кава – бразильська. От і спрацьовують стереотипи у покупців.

Окремою статтею стоїть сфера послуг.

Тут особливий принцип. Адже товар купив, гроші віддав – і усе.

У сфері послуг працюють з людьми. Вміло сформована атмосфера, правильно прописані сценарії розмов можуть суттєво вплинути на світогляд людини, переконати її так, що ОРТ буде нервово курити в сторонці. Адже ТБ – воно далеке, а жива людина — ось вона, поруч. Розказує тобі про криваву хунту, про карателів, що знищують мирних шахтарів, про справедливий лад у ДНР та ЛНР.

Одним з таких осередків стала, на перший погляд, мирна мережа спортивних клубів Спортленд.

До цієї комерційної установи в українців багато питань. В основному, ці питання стосуються недотримання Спортлендом своїх зобов’язань. Так, протягом минулих років Спортленд активно продавав абонементи у недобудовані клуби, обіцяючи киянам, що скоро вони отримуватимуть фітнес-послуги прямо біля дому, та й ще й матимуть чудові басейни. Однак роки йдуть, а клубів все немає.

Але то таке.

Хочеш дізнатись правду – попитай у людей. Інтернет нічого не приховує. На сайтах повно відгуків про Спортленд, і в абсолютній своїй масі ці відгуки — негативні.

Люди обурюються якістю послуг, нетактовність персоналу, санітарно-гігієнічним станом тренувальних залів і багато-багато іншого.

Окремою статтею стоїть сепаратистська сторона буття Спортленду.

Про те, що адміністрація Спортленду переховується від призову до армії, не писав тільки лінивий. І переховується не будь-де, а у Росії. А чом би й ні? Зв’язки є, гроші, вкрадені у клієнтів – теж є. Однак Спортленд пішов ще далі. Дирекція клубу загрожує тим працівникам-патріотам, які все ж підуть до лав Української армії, звільненням. Це означає, що після демобілізації такий працівник не зможе повернутись до мирної роботи і йому не буде зараховано пенсійний стаж. А це – загроза гідній старості у майбутньому. Хоча подібні дії роботодавців по відношенню до мобілізованих працівників є грубим порушенням закону і карається немаленьким терміном колонії.

Також відвідувачі інтернету пишуть про георгіївські стрічки в шафках в роздягалках, про преференції тим працівникам, хто зі сходу України і в кого близькі чи рідні воюють на боці терористів. Всі ці факти однозначно свідчать про одне – у Спортленді окопався ворог. Злісний, прихований, але ворог. Цей ворог страшніший за сєпара з автоматом під Пісками чи Щастям. Там усі відкрито.

Тут інше. Місцевий ворог — прихований, але завжди готовий вставити тобі ножа у спину. Завжди готовий першим зустрічати хлібом-сіллю окупантів. Завжди готовий радісно здавати новітньому гестапо – фсб українських патріотів. Адже в нього — і адреси, і номери телефонів, і інша персональна інформація про киян.

Все це викликає правомірне здивування і запитання до українських спецслужб.

А чи не засиділись спортлендівські засланці в Києві. Чи не час їх відправити років на 5-10, в залежності від ступені вини, зайнятись іншим суспільно-корисним ділом. Наприклад, рукавиці брезентові шити на зоні?

А чого? Коли сепаратисти та полонені російські військові будуть відбудовувати Донбас – рукавиці ой скільки знадобиться… Ми ж не звірі якісь – без рукавиць людей на будівельні роботи слати…

Похожие статьи:

ОбществоРоссийская сеть Спортлэнд сворачивает бизнес в Украине или Бегство с Сильвер Бриза

ОбществоОфициальное заявление от СФК «СпортЛэнд»

ОбществоГроші не пахнуть: звинувачується Спортленд

ОбществоФальшивая панацея «Фишман групп» для обманутых клиентов сети Спортлэнд

Новости ОбществаСпортивный клуб EnerGYM (СпортЛенд) становится реальностью (ФОТО)

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети