Чи варто виїхати жити в іншу країну?

29 июня 2015
3588 просмотров Голосов: 0 Автор:Валєра Мозговий
article9408.jpg

Якщо хочеш, щоб про тебе почали говорити, ти повинен померти. Відомий закон життя. Але є ще один менш радикальний спосіб — виїхати жити в іншу країну.

Еміграція творить з нашими сучасниками дивовижні речі. Як виявилося, це найшвидший спосіб прославитися на батьківщині, якщо ви, звичайно, їдете за кордон покращувати своє життя, а не навпаки. Крім того, вас чекають дивовижні трансформації у поглядах на звичні речі і у власному характері. Цей етап вашого життя можна в якійсь мірі порівняти з материнством, оскільки в стислі терміни необхідно максимально сконцентруватися на складних невідомих завданнях, намацуючи при цьому межу своїх можливостей.

І в тому, і в іншому випадку ви отримуєте унікальний досвід, який обов'язково полегшить ваше життя. Які ж уроки отримуєш в еміграції?

У тебе вистачить сил менше спати і більше працювати.

Так, в капіталістичних країнах люди живуть краще, тому що звикли працювати більше, а не від дзвінка до дзвінка. При всьому при цьому тут прийнято економити. Тобто мінімум пафосу і понтів — в одязі, в особистому автомобілі, в будинку. Коли живеш у такому середовищі, швидко відвикаєш від комунізму і починаєш цінувати комфорт і функціональність.

Але перший час, поки влаштовуєш своє нове життя, про особистий комфорт доводиться забути: ранні підйоми, навчання, робота, потім знову навчання, і до ночі ти падаєш без сил на ліжко, думаючи про те, як протягнути до вихідних. Те, на що раніше у тебе могли піти роки, тепер потрібно встигнути за кілька місяців або днів. Це як курси швидкочитання: спочатку ти встигав прочитати одну книгу в місяць, а тепер читаєш по книжці в день і дивуєшся, звідки береться стільки енергії.

У чужій країні ти вчишся бути енергійним весь час, а не тільки під час дедлайнів. Тільки тоді ти можеш досягти успіху і прокидатися не по будильнику, а коли захочеться. Втім, і цей час може ніколи не настати, адже якщо ти розслабишся, тебе обженуть більш сильні і витривалі.

У новій країні особистий розвиток йде швидше.

Найголовніший страх будь-якого емігранта — залишитися на вулиці без засобів до існування, і вмерти з голоду без роботи. Цей стрес здорово прокачує наші навички знаходити джерела доходу в місцях, про які ми ніколи не замислювалися, перебуваючи в тепличних умовах будинку. Не можна в один день раз — і перестати боятися труднощів і всього невідомого. Але в звичних умовах у нас зазвичай немає того поштовху і тієї мотивації, які допомагають перебороти себе і зробити перший крок. У чужій країні ти змушений пробувати, ризикувати, помилятися, а значить рости і розвиватися. Ти не тільки швидко вчишся новому, але і починаєш любити сам процес навчання.

Комусь для такого видатного результату більше підходять психологічні тренінги та релігійні практики, але емігранти вибрали цей шлях.

Чим далі, тим менше вас будуть цікавити чужі думки.

Мало хто на батьківщині буде щиро радіти вашим новим успіхам, багато відверто заздрити, а хтось і зовсім зітре вас зі своєї пам'яті за непотрібністю. Але якщо раніше вас це сильно турбувало і тиснуло на самооцінку, то тепер на ці негативні емоції не буде ні часу, ні бажання.

В країнах колишнього СРСР не особливо шанують неординарних, яскравих, сміливих, а на Заході ти вільний висловлювати себе так, як вважаєш за потрібне. І мова не про рожевому ірокезі на голові або нетрадиційної орієнтації, а в цілому про світовідчуття. Разу відчувши цю свободу, навчаєшся приймати і любити себе таким, який ти є, — неідеальним, неповторним, унікальним. Того, хто знає себе дуже добре, образити неможливо.

Похожие статьи:

Образование и наукаПозитивні зміни в країні

ОбществоВ Росії почалась паніка. Люди масово тікають із країни!

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

Новости в миреМіністр Швеції скасувала візіт до Ізраілю

Общество​Тільки за минулі вихідні до берегів Італії прибуло понад 4000 переселенців

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk