Чи загрожує нам Третя світова?

12 апреля 2015
3093 просмотра Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8249.jpg

У зв'язку з напруженими російсько-американськими відносинами і великою кількістю регіональних конфліктів все частіше доводиться чути про швидкий початок Третьої світової війни. Але чи так уже імовірна ця війна? І чи зважиться НАТО на чолі з США на пряму агресію проти РФ? Здоровий глузд все ж підказує, що ні. І справа тут не тільки в наявності ядерної зброї.

У США та їхніх європейських і азіатських союзників набагато більше військової техніки і засобів, ніж у Росії та Китаю разом узятих.

Чи означає це, що Америка та її союзники переможуть у світовій війні? Відповідь — так!

Нагадаю, що НАТО озброєний краще, ніж Росія. Сукупне населення 28 держав, що входять до Північноатлантичного союзу, в три рази більше російського, плюс їхні бюджети у багато разів перевищують бюджет країни, яку вони вважають своїм ворогом.

При перевазі приблизно 10 до 1 у військових судах і приблизно 3 до 1 на повітрі, у Путіна може не бути іншого виходу, окрім як вдатися до ядерної зброї. Третя світова не буде повторенням попередніх світових воєн — вона в короткий термін перетвориться на швидку і брудну.

Але постійте, ми забуваємо про ряд важливих факторів, які повинні бути враховані в цьому сценарії, до початку будь-якої подібної війни.

Ситуація в світовій економіці відрізняється від тієї, що була напередодні Другої світової. Фактично, вона практично протилежна. На початку тієї війни борги США і Європи були невеликі, вони значно зросли до її кінця. Якщо спалахне світова війна, вона швидко призведе до всесвітнього банкрутства і відправить глобальну економіку в депресію.

Здається, багато хто думає, що Америка може безкарно вести ще одну війну, на додаток до двох інших. Але ці дві війни вже істотно посприяли збільшенню національного боргу до 18,1 трильйонів доларів.

«Третьої світової війни через Україну не буде»

з Іраком і Афганістаном були незначними в порівнянні з можливим сценарієм Третьої світової. Витрати на повну мобілізацію американських збройних сил за кордоном приведуть до того, що дефіцит федерального бюджету здійметься до небес. За США вже йдуть по п'ятах країни-боржники Європи, чий держборг до ВВП в 2014 році досяг 106 відсотків.

Потрібно запитати, як американський уряд сплатив б величезні рахунки Пентагону? Тут варто згадати, що Китай, який на публіці американські політики розглядають як ворога, допомагає фінансувати борг США.

Чи продовжить Китай накопичувати борг США у разі світової війни? Ні. Не думають ж американці, що китайці настільки дурні й довірливі? Це фінансування миттєво припиниться. Беручи до уваги цю жорстоку реальність, як Америка буде фінансувати свою участь у Третій світовій війні?

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети