Число професіоналів російського або «пострадянського» походження в закордонних компаніях дуже велике

25 мая 2015
1911 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8813.jpg

Всіх емігрантів з Росії, як мені здається, можна поділити на дві великі категорії. «Біженці» або «професіонали». Для когось дійсно необхідне (здоров'я, конфлікти, любов і т.п.), хтось просто вважає, що в Росії його недооцінюють, а от як виїде — тут-то і попре йому карта. Опинившись за межами своєї батьківщини, вони представляють із себе, як правило, досить жалюгідне видовище.

Що стосується «професіоналів», «експертів», то це люди знаючі свою ціну і більш-менш тверезо оцінюють свої бажання. Вони знають, що вони можуть отримати за свої знання та навички. На жаль, в останні два десятиліття люди, які розраховують продавати свої знання та вміння, не надто ходовий товар на російському ринку, де більше цінувалися впертість, спритність.

Зате такі люди вельми цінуються на ринку розвинених країн. Тому число професіоналів російського або «пострадянського» походження в закордонних компаніях дуже велике.

Велике і число студентів іноземних ВНЗ. Ці молоді люди вибирають якість освіти а не «корочки» російських інститутів, у більшості з яких зарплати професорів порівняні із зарплатами «менеджерів з прибирання приміщень». Як правило, у цих молодих людей в наслідку немає проблем з вибором роботи.

Такі люди трудяться в дуже багатьох сферах. Є інженери, програмісти, бізнесмени, фермери, лікарі. Їх об'єднує багато чого — мова, історія, звички, менталітет, але це не головне. Головне — прагнення заробляти свої гроші чесною працею, відсутність очікування «халяви» від життя і бажання вчитися.

Це просто чудово, що сучасні технології дозволяють таким людям не просто бути іммігрантами в чужому світі, а спілкуватися, обмінюватися досвідом і, не дивлячись на що розділяють їх, часом, тисячами кілометрів, щоб сформувати справжнє суспільство російських фахівців.

Похожие статьи:

Политические статьи​США впевнені, що за кривавими подіями в Одесі стоїть Москва

Новости Преступности​У ДНР пересварилися і не можуть вирішити «чи оголошувати війну Україні»

Новости Украины​В Україні навала проплачених людей з РФ і Придністров'я. Це фактично оголошена війна, - голова СБУ

Политические статьиСША зобов'язалися не кидати Україну - «Washington Post»

Новости ПолитикиЯнукович збирається до Путіна - адміністрація президента

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети