Чому чоловіки не хочуть платити аліменти?

1 июня 2015
3911 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8924.jpg

Соціологи провели дослідження, в якому вивчили мотивацію чоловіків, які уникають сплати аліментів на дітей.

Виявилося, що далеко не завжди проблема полягає в фінансових труднощах. Багато хто зізналися, приміром, що не відчувають ніякої радості від виплати аліментів, так як не бачать, як ці гроші витрачаються.

Один чоловік заявив, наприклад, що майже не платить аліменти тому що не бачить своїх дітей, вони живуть далеко від нього, на кожну поїздку треба віддати половину дня, і поступово вони стали йому чужими. Радість можна пережити, особисто купуючи дитині якісь речі чи іграшки, або навіть оплачуючи навчання, але аліменти не відносяться до цільових платежів і нагадують податки, тим більше, що незрозуміло, на що саме вони будуть витрачатися.

Звичайно, більшість чоловіків все-таки виправдовують свою неучасть у вихованні дітей своїми матеріальними труднощами, хоча не завжди це є правдою.

Найчастіше, сплачуючи мізерні аліменти, чоловік мстить своїй колишній дружині, особливо якщо вона вийшла повторно заміж.

Багато чоловіків підозрюють, що матері витрачають ці гроші не за призначенням, і що дитина все одно буде голодувати, поки мати буде купатися в розкоші. Нерідкі випадки відмови утримувати дитину, якщо колишня дружина не дає бачитися з дитиною.

Деякі припиняють допомогу своїм дітям від колишнього шлюбу після появи нових дітей — чоловікам здається, що зобов'язання перед старшими дітьми у цьому випадку анулюються.

Похожие статьи:

Образование и наукаВ майбутньому не буде чоловіків

ОбществоП'ять мільйонів чоловік в Україні потребують гуманітарної допомоги

Здоровье и медицинаШоколадний батончик знижує ризик виникнення інсульту у чоловіків

Женский разделЯк подобатись чоловікам?

ОбществоБути лисим модно

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети