Чорнобильська Зона стала природним заповідником

18 октября 2015
4626 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10651.jpg

Історія Чорнобиля доводить, що люди є більшою загрозою для природи, ніж серйозні радіоактивні забруднення навколишнього середовища. З моменту катастрофи на Чорнобильській АЕС пройшло майже 30 років. Люди покинули ділянку площею 4200 квадратних кілометрів, а останні дослідження показали, що дике життя життя там процвітає.

Коли їдуть люди, природа розквітає — навіть там, де дійшло до найгіршої в історії атомної аварії. Дуже можливо, що в даний час кількість диких тварин навколо Чорнобиля набагато більша, ніж до аварії, — говорить Джим Сміт з університету Портсмута (Англія).

Сміт разом з колегами провели докладні дослідження Зони і довели, що після зниження чисельності диких тварин, що виникли в результаті нещасного випадку, в даний час їх число зростає з неймовірною швидкістю.

Виявляється, що в даний час чисельність популяції лося, козулі європейської, оленя благородного і кабана там більша ніж у незабруднених природних заповідниках. У свою чергу, число вовків в сім разів більше, ніж травоїдних. Дані показують також, що кількість перерахованих травоїдних зростала протягом 1-10 років після аварії.

Похожие статьи:

ОбществоЯким буде Чорнобильський шлях-2015

ОбществоВійськовим в зоні АТО потрібно заборонити користуватись мобільником

Политические статьиЯдерні ігрища самогубців.

Образование и наукаЩо треба робити під час артобстрілу

ИнтервьюСемен Семенченко расширяет зону отлова контрабанды и вводит мобильные блокпосты

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети