Чверть чоловіків закохані в своїх тещ

6 апреля 2015
2014 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8160.jpg

Велика кількість анекдотів про тещ вказує на те, що відносини з мамою дружини у більшості чоловіків складаються непросто.

Тим часом, видання The Hindustan Times нещодавно опублікувало результати опитування 1500 представників сильної статі. Більше половини респондентів заявили, що захоплюються своїми тещами, а чверть і зовсім заявили, що закохані в них.Шокуюча статистика.80 відсотків опитаних чоловіків розповіли, що у них прекрасні відносини з матір'ю дружини. 31 відсоток були впевнені, що тещі потай виявляють до них жіночий інтерес.

Шокуюча статистика

80 відсотків опитаних чоловіків розповіли, що у них прекрасні відносини з матір'ю дружини. 31 відсоток були впевнені, що тещі потай виявляють до них жіночий інтерес. Кожен шостий респондент зазначив, що теща виглядає або одягається куди краще, ніж його дружина. Дві третини чоловіків зізналися, що хотіли б, щоб з віком їх дружина виглядала б так само добре, як і її мати.

Таким чином, міф про те, що представники сильної статі недолюблюють своїх тещ, був повністю спростований. Крім того, результати опитування наводять на масу інших роздумів.

«Друга мама» чи ...?

У більшості випадків сучасні жінки виходять заміж у 20-30 років. Так що їх матерям до моменту заміжжя дочок всього по 40-50 років. У цьому віці дама ще дуже активна, працює і, як правило, намагається добре виглядати. Вона стежить за собою і цілком здатна викликати інтерес у чоловіків, причому не тільки своїх ровесників.

Жінки середнього віку мають чималий життєвий досвід, в тому числі і сексуальний, впевнені в собі, часто є цікавими співрозмовницями. Вони краще управляються по дому, краще здатні подбати про чоловіка. Якщо немає особливого приводу для конфліктів між тещею та зятем, то стосунки у них зазвичай складаються непогані. І не тільки на рівні міжособистісного спілкування: нерідко зять з часом починає захоплюватися тещею ще й як жінкою.Буває так, що він більше часу проводить з тещею, ніж з дружиною, так як остання зайнята роботою або дітьми, а у тещі більше вільного часу, вона годує зятя сніданками, обідами і вечерями, доглядає за ним, веде постійні бесіди, і поступово чоловік починає вважати її близькою людиною

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети