Ця маленька деталь рятує життя сотням дітей

2 мая 2015
2357 просмотров Голосов: 1 Автор:Вова Шешурак
article8494.jpg

Кулькові ручки знайомі всім і вже тим більше, фігурально висловлюючись, сто років як нікого не дивують. Але от є деталька, на яку мало хто звертає увагу та й взагалі — ніхто про неї не замислюється.

А між тим, в 1991 році компанія BIC представила світу дизайн-рішення, яке залишилося зовсім непоміченим більшістю: на верхівці ковпачків їх популярній моделі ручок Cristal Pen з'явився крихітний отвір. Багато хто не звернули на це жодної уваги. А тим часом, це рішення рятує життя великій кількості дітей. Життя понад 100 дітей, якщо точніше. І трохи меншій кількості дорослих. Щорічно.

Всі знають, що маленькі діти люблять пробувати на смак всі предмети, що попадаються на їхньому шляху. Особливо дрібні, які цілком можна засунути в рот. А дорослі обожнюють гризти ковпачок, коли зосереджено думають або нервують. Ковпачок, однак, дуже швидко і несподівано може виявитися в трахеї і заблокувати дихання. Отвір ж в ковпачку допомагає людині отримувати необхідну дозу кисню до приїзду «швидкої допомоги».

Рішення про перфорування верхівки ковпачків підтримали практично всі найбільші бренди ручок, а Британський інститут стандартів вніс відповідну поправку в свої рекомендації по їх виробництву та використанню.

«Хороший дизайн видно відразу. Відмінний дизайн непомітний ». В даному випадку ця цитата більш актуальна.

До речі, саме з цієї причини більшість дрібних дитячих іграшок, включаючи Lego, теж мають маленькі отвори. Та й палички від льодяників, таких, як чупа-чупс, в більшості теж порожнисті.

Похожие статьи:

Новости УкраиныНа борту збитого "Боінга" були громадяни 9 країн та 80 дітей

БлаготворительностьФлеш-моб "ДІТИ ЗА МИР, ЗА ЄДИНУ КРАЇНУ"

ОбществоСправжній Донбас: терорист прикривався власними дітьми

ОбществоБатько 20 років тримав дітей у неволі

Скандал​Загибель вагітної і 15 росіян при пожежі в Одесі виявилися фейком

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети