Діти учасників АТО будуть харчуватись у школах безкоштовно

6 октября 2015
2656 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article10545.jpg

В Ужгороді була розроблена програма з підтримки дітей учасників АТО і тих дітей, які виховуються в сім'ях осіб, тимчасово переміщених з окупованої території України та зони проведення АТО в міських навчальних закладах на 2016 рік. Дану програму збираються розглянути завтра на засіданні міського виконавчого комітету. Відомо, що на реалізацію цієї програми заплановано виділити дев'ятсот п'ятнадцять тисяч гривень.

За інформацією міськради, на початку цього року у закладах освіти Ужгорода виховувалося і навчалося 136 дітей, які були переміщені в окупованій території нашої держави, де проводиться АТО. А станом на вересень 2015 року їх кількість зросла. Так дітей, у яких батьки — безпосередні учасники АТО на сході України — 471 людина. З них 314 учнів займаються в загальноосвітніх навчальних закладах, а 157 вихованців — дитячих садків міста. Дітей ВПЛ — 205 чоловік. З них 118 учнів здобувають освіту в міських навчальних закладах, а 57 вихованців зараховані в дошкільні навчальні заклади.

Відомо, що за рахунок міської програми будуть продовжені додаткові пільги учням в загальноосвітніх школах, а також вихованцям дитячих садків. Зокрема, йдеться про забезпечення харчуванням дітей за рахунок коштів, які виділяються з бюджету.

Відзначимо, що в багатьох інших українських містах місцева влада також беруть на себе оплату харчування учнів, які переїхали з небезпечних регіонів країни. Дане рішення приймається на місцевому рівні. Практично у всіх містах діти учасників АТО харчуються в школах і дитсадках безкоштовно.

Похожие статьи:

Коммунальные предприятия​Куди поділася комунальна служба Ужгорода?

Коммунальные предприятия​Комунальна сфера просить термінових змін

Туризм и путешествияСхід і Захід: дерево з сходу прижилося на Закарпатті

Коммунальные предприятияВ Ужгороді стіни будинків обвалюються

Новости ПолитикиВ Ужгороді спалили машину мера

Комментарии 0

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети