Де ж будуть жити переселенці

10 мая 2015
2849 просмотров Голосов: 0 Автор:Вова Шешурак
article8582.jpg

У Краматорську та Слов'янську збираються облаштувати житло для переселенців. Спеціально для вирішення проблемного питання з розміщенням людей, тимчасово переміщених із зони АТО, Євросоюз виділив два мільйони євро. Вони підуть на ремонт місцевих гуртожитків.

Як стало відомо, Євросоюз Україні надав два мільйони євро допомоги. Вони підуть на облаштування в Краматорську і Слов'янську житла, яке отримають переселенці. Всього на дані кошти збираються відремонтувати п'ять гуртожитків.

Як відзначають в Донецькій обласній держадміністрації, Слов'янська міська рада, діючи спільно з представниками ЄС в Україні, збираються реалізувати проект під назвою «Будинок для переселенців». У його рамках буде повністю відремонтовано два гуртожитки. Всього для реалізації даного проекту знадобитися вісімсот одна тисяча євро, з них сімсот двадцять одну тисячу євро виділить європейський союз. А вісімдесят тисяч все-таки повинні будуть профінансувати міська влада.

Такий же проект збираються реалізувати також у Краматорську. В даному місті відремонтовані будуть три гуртожитки, каналізаційно-насосна станція, системи водопостачання. Загальна вартість даного проекту складає один мільйон вісімсот євро. Влада міста при цьому збирається отримати від європейської комісії дев'ятсот вісімдесят п'ять тисяч шістсот євро на модернізацію підстанції.

Крім того, житло для переселенців збираються облаштувати у Запорізькій, Дніпропетровській областях. На кошти, отримані німецьким банком, будуть відремонтовані занедбані лікарні та дитячі садки. Всього заплановано привести в порядок п'ятдесят шість об'єктів Дніпропетровщини та сімдесят три об'єкта в Запорізькій області. Терміни реалізації задуманого поки невідомі.

Похожие статьи:

ОбществоІз зони АТО досі тікають люди

ОбществоПереселенці їдуть в Запоріжжя

Политические статьиПроцедура отримання пенсій мешканцями Донбасу має бути спрощена, - Людмила Денісова

ОбществоЯк ООН допоможе переселенцям?

ОбществоПереселенці отримають по 300 доларів фінансової допомоги

Комментарии (0)

Связаться с нами:

facebookgooglemailodrsstwittervkvk

закрыть

Соц сети