Долгополов не зміг зупинити Джоковича

23 августа 2015
3418 просмотров Голосов: 1 Автор:Алекс Сільнецький

На старті поєдинку Долгополов робить брейк (2-1), а потім збільшує перевагу ", під нуль" захистивши свою подачу. Серб все-таки повертає втрачене очко на подвійній помилці Олександра, але українець вже вдруге виграє гейм на подачі суперника (4-3). Долгополов вдало діє як в захисті, так і в атаці, гостро грає під бекхенд Джоковичу і вдало діє біля сітки. Далі Долгополов зберігає відрив і записує в свій актив цю партію. Відзначимо, що Олександр показав у першому сеті кращу гру на прийомі (31% на прийомі першої подачі і 50% на другої проти 20% / 33% у Новака).

Початок другої партії міг принести ранній брейк Долгополову, але Джокович зберігає два брейкпоінта. Перед подачею українця (2: 3) серб бере медичний тайм-аут. У перерві Новак скаржиться лікарю на болі в області м'язів живота. Після паузи Олександр захищає свій гейм і вже нав'язує боротьбу супернику на прийомі. Вісім хвилин грали тенісисти сьомий гейм, але Джоковичу все-таки вдається взяти четверте очко в партії. З потрійного брейкпоінта лідер світового рейтингу забирає ще один гейм у свій актив і готується подавати на сет. Але закінчувати партію не поспішає Долгополов — наш тенісист також «під нуль» виграє ще один брейк у цьому матчі. Кожен із суперників бере по шостому гейму в сеті і доля партії вирішується на тайбрейку.

Відразу ж робить міні-брейк і виграє ще два очки на своїй подачі Олександр. Закріпити перевагу не вдається — Новак зрівнює рахунок (3-3). З ще одним міні-брейком Долгополов отримує шанс завершити сет (5-4). Але помиляється після прийому в ноги від Джоковича. Новак в двох затяжних розіграшах грає стабільно і здобуває перемогу у другій партії (7-5).

Третій сет розвивався за тим же сценарієм, що і в матчі тенісистів в Майамі. Перша ракетка світу оформив комфортний відрив у рахунку і не віддав ініціативу до кінця матчу — 6-2.

У фіналі серб зіграє з переможцем пари Роджер Федерер (2, Швейцарія) — Енді Маррей (3, Великобританія).